“Sıkı koş sıkı eğlen”: adidas Geyik Koşuları tam hız devam ediyor!

Macera, tutku, heyecan, doğa ve bolca koşu deneyimi…

adidas bu sene, tüm dünyaya yayılmış olan koşu hareketi adidas Runners’ı, dünyadaki önemli koşu şehirlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleştirdi. Bir koşu kulübünden çok daha fazlası olan adidas Runners İstanbul’un mottosu “Sıkı Koş Sıkı Eğlen”. adidas da 2017 yılı ile bu mottoyu Geyik Koşuları’na taşıyor.

2017 yılında adidas ile yenilenen Geyik Koşuları, kendine has parkuru ve kendine has deneyimi ile saf doğayı deneyimleme imkanı veriyor. Koşu sporuna enerjisini vermiş ve macera seven herkes için unutulmaz bir deneyim sunan adidas Geyik Koşuları’nın bu saf parkuru, darbeye daha az imkan veriyor ve düz yoldaki tekdüze adımların aksine dengeli bir koşu sağlıyor.

2013’ten bu yana, kadın katılımcı sayısı artıyor ve koşmaya yeni başlayanları hedefleyen 4K parkuru en büyük ilgiyi kadın koşuculardan görüyor.

Geyik Koşusu’nun her üç katılımcısından biri kadın ve yine her üç katılımcısından biri yeni koşmaya başlıyor. 2013’ten bu yana, kadın katılımcı sayısı artıyor ve koşmaya yeni başlayanları hedefleyen 4K parkuru en büyük ilgiyi kadın koşuculardan görüyor.

adidas Geyik Koşuları’nda neler oldu?

7 senedir İstanbul’un en sevilen koşu serisi Geyik Koşuları, adidas ile yenilendiği 2017 senesine rekor katılım ile başladı. 1000’in üzerinde koşucunun başlangıç yaptığı adidas Geyik Koşuları, 19 Şubat Pazar günü, tarihinin en yüksek katılımını aldı.

12 yaş altındaki çocuklara sporu sevdirmeyi ve doğayı deneyimletmeyi amaçlayan Bambi Koşuları da etkinliğin bir parçası olarak gerçekleşti ve çocuklardan büyük ilgi gördü. Yaklaşık 130 çocuk orman havasında hareket etmenin keyfine vardı. Koşu sporuna enerjisini vermiş ve macera seven herkes için unutulmaz bir deneyim sunan adidas Geyik Koşuları böylece hem koşuculara hem de onlarla birlikte bu özel günü yaşayan aileleri ve arkadaşlarına eşsiz bir deneyim yaşattı.

adidas Geyik Koşuları tam hız devam ediyor!

2017’de adidas ile yenilenen Geyik Koşuları’nın sıradaki koşusu, 15 Ekim tarihinde İstanbul Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek.

2017’de adidas ile yenilenen Geyik Koşuları’nın sıradaki koşusu 15 Ekim tarihinde İstanbul Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek.

2017’de adidas ile yenilenen Geyik Koşuları’nın sıradaki koşusu 15 Ekim tarihinde İstanbul Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek. Etkinliğe katılmak ve hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!