Sevgili Yengeç burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

Evlilik, ortaklıklar, tüm ilişkileriniz konusunda 2008 yılından bu yana psikolojik anlamda derin anlamlı deneyimler elde ettiniz… Belki evliliğe yakın değildiniz ve Pluto buradaki bakış açınızı kökten değiştirdi ve siz evlendiniz, evliliğin önemi buradaki değişim neticesinde güçlenmiş olabilir. Belki boşanma deneyimlediniz, belki de ortaklıklar konusunda birtakım değişim ve dönüşümleri tecrübe ettiniz. Neticede evlilik, ortaklık ve ilişkiler anlamında, anne-baba ve ailenizle ilgili temalarda, hukuki anlamda oldukça yoruldunuz ve burada aynı zamanda güçlendiniz.

2024-2044 yılları arasında Pluto Kova transitinde ruhsal bir dönüşüm yaşayacaksınız. Ortak gelirler, finansal anlamdaki konular, okült konular, spiritüel konular, mistik konular, gizli ilimler, küllerinden yeniden doğmayı deneyimlemek, derinleşmek, cinsellik, eşin kazançları, borçlar, miras, nafaka, boşanma, vergi, prim, bankacılık işlemleri gibi pek çok gündem sizi bekliyor.

Sır evi

Belirttiğim tüm konular dahilinde bir ilerleme kaydedebilir, ölmeden önce ölmeyi deneyimleyebilirsiniz ruhunuzda. Cinsellikteki gücünüzden tutun da okült konulara olan merakınıza, gizemli olaylara kadar, gelir gider dengesinden miras bölünmelerine ve buradaki mal paylaşım konularına kadar krizler, değişimler olması olası. İflaslar, borçlar ile ilgili deneyimler ufukta ve bunların beraberinde psikolojik büyümenin önemini keşfedeceksiniz. Manevi ve fiziksel ölümler, ölümlere şahit olmak gibi durumlar görülebilir

Finansal gelirin şekil değiştirmesi

Farklı teknolojiler aracılığıyla para kazanma yolları bulma, geliri büyütmenin araştırmalarını yapma gibi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Burada zenginleşme, büyüme, mirasa konma, eşin geliri konusunda destek görme gibi konularda şanslı olabilirsiniz. Aileden veya eşin ailesinden uzun yıllardır paylaşılamayan topraklar konusu hukuki sürecin uzamasına neden olsa da miras konusunda çözüme gidilebilir. Burada Pluto, zaman zaman krizleri çözmenizi ve bu alanlara daha derin bakmanızı ister. Büyük sınavlardan geçerek güçleneceksiniz.

Sağlık konuları

Ruhsal anlamda çöküntüye sebep olacak, içinize atacağınız durumları kendinizden uzak tutmalısınız. Bu transit belki ameliyat konusunu gündeminize getirebilir. Burada ruhsal anlamda beslenmeye özen gösterin ve olumsuzlukları düşünmeden pozitif bir bakış açısı ile ilerleyin. Karanlık bir etki, karanlık bir ev transiti olduğundan karamsar ruh halinde olmamayı tercih edin. Size iyi gelecek, size fayda sağlayacak şeylerle meşgul olun ki olumsuz etkiler ruhunuzda ve bedeninizde gezinmesin.

Pluto Kova transiti, doğum grafiğinize hangi ölçüde ve nasıl etkileşim veriyorsa o derecede etki alırsınız. Önemli olan transitin bize anlatmaya çalıştığını yüksek persfektiften bakıp değerlendirebilmek. Unutmayın ki Yengeçler, sizler hassas varlıklar olduğunuz için bu etkinin olumsuz taraflarını yumuşatarak hayatlarınızı daha organize edecek, krizi fırsata çevirerek gücünüze güç katacaksınız.

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam