Sevgili Kova burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

Ruhsal yolculuğunuz 2008 yılında başladı. 21 Ocak 2024 tarihine dek Pluto’nun Oğlak seyrinde içsel bir değişim ve dönüşüm yaşadınız. Bilinçaltınıza dair tüm kalıplar değişip dönüşmüş olmalı. O kadar çok farkındalıklar yaşadınız, bilinçaltınızla ilgili o kadar çok yüzleşmeler yaşadınız ki, burada akışa bırakmayı öğrendiniz. Birçok konuyu artık bıraktınız. Bu psikolojik değişim sizi meditasyon, enerji çalışmaları, yoga gibi alanlara yöneltmiş olabilir. Daha fazla teslimiyet içerisine girmiş olabilirsiniz. Belki biraz dağıldınız, belki biraz zorlandınız, belki zaman zaman yaşadıklarınız ağır geldi… Anlaşılmadığınızı hissetmiş, belki bu süreçte daha hassas, daha kendi kabuğunda, her şeyi daha çok kendi içinizde yaşamış olabilirsiniz.

Bir serum gibiydi Pluto Oğlak transiti sizin için. Ruhunuz tam anlamıyla yeniden inşa edilmek için, güçlenmek için, ruhun derinliklerine inebilmeniz ve buradaki yapıyı hissedebilmeniz, anlayabilmeniz içindi. Rüyalarınız, sezgileriniz, hissiyatınız… Evet kolay olmadı; deha, sıra dışı, üst akla sahip olan sizler bu transit ile ruhani alana geçiş yaptınız ve bu alanda büyük bir deneyim yaşayarak önemli bir güce sahip oldunuz.

Hadi şimdi gel ‘ben’ kimliğini güçlendirelim

Evet, Pluto Kova 20 yıl boyunca sizi kimliğiniz, davranışlarınız, insanların sizi nasıl gördüğü gibi konularla ilgili yapılandırmak istiyor. Ruhsal yönünüzü tamamladınız, şimdi dış görünümünüz, dış dünyaya nasıl göründüğünüz, nasıl davrandığınız, insanların sizi nasıl gördüğü, kişiliğinizin güçlenmesi, kendini güçlü şekilde ortaya koyabilme gibi gündemler sizi bekliyor olacak. Belki toplumsal konularla kendinizi güçlü şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz. Belki estetik yaptırabilir, görüntünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Yeni bir sen!

Artık eski ‘sen’ olarak değil de yeni bir benlik oluşturarak, kendinize, bedeninize özen göstererek, spor yaparak, Pluto’nun transit etkisini hafifletebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz bu dönemde. Kendinize yapmanız gerekenleri Pluto zaman zaman size hatırlatacaktır. Kendinizi her boş verdiğinizde veya bıraktığınızda, görmezden geldiğinizde, ilişkilere karşı yaklaşımınız itibariyle de Pluto’nun soğuk tarafıyla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. İçinizdeki mücadele eden yönleriniz ortaya çıkacak zaman içerisinde, kendinizi güçlü şekilde ortaya koyarken öfke patlamaları yaşayabilir, insanları hayatınızdan çıkarabilir ve bu Pluto’nun vereceği bu gücü yanlış kullanabilirsiniz, dikkat.

Ben kimim? Ne istiyorum?

Kendinizi sık sık sorgulamalı ve bu transit ile size verilen mesajları almalısınız. Kimliğinizi yapılandırmak için neler yapılmalı bunları gözden geçirin, nasıl bir ilişki istiyorsunuz, nasıl bir evlilik veya ortaklık istiyorsunuz veya siz ne istiyorsunuz bunları değerlendirin. Değerlendirmelerinizi yaparken Pluto’nun sizi yapılandırmak için hayata daha güçlü bir kimlik olarak devam etmenizi istediğini unutmayın. Bahsettiğim tüm her şeyi + – değerlendirebilirsiniz. Ancak doğum grafiğiniz doğrultusunda detaylı bilgiler edinebiliriz. Bana e-mail hesabımdan veya Instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz. Pluto Kova’nın size olumlu dönüşümler getirmesini diliyorum. Sevgiler.

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam