Sevgili Koç burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

Evet Koçlar, 15 yıl neler yaşadınız? Yaklaşık 2008’den bu yana kariyer hayatınız, toplum önündeki duruşunuz, otorite figürleri ile alakalı ilgili konularda büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadınız… Burada kariyer anlamında ciddi krizlerden geçerek, soğuk soğuk ter akıtarak, sabır göstererek, belki iş değişiklikleri, kırılma noktaları yaşayarak, büyük bir güç elde ettiniz. Tecrübe edindiniz. Ve büyük bir deneyim yaşadınız. Eminim ki kariyerinizde olmanız gereken noktayı buldunuz. Bu bilgi ve güçlenmeyi boşuna yaşamadınız. Gerçek bir Koç olabilme yolculuğunda önemli bir serüvendi, kendinizi kutlayın.

Edinilen tecrübelerle yeni transiti karşılıyorsunuz

Artık iş hayatında, kariyer konusunda ve buraya ait olan tüm yapı alanındaki tecrübeleriniz ile kendinize ışık tutacaksınız. Kendinizi Pluto-Kova döneminde sosyal çevrenizde, gruplarda, derneklerde güçlü şekilde ortaya koymaya çalışırken buradaki şans ve fırsatları süzgeçten geçireceksiniz, çünkü biliyorsunuz Pluto Oğlak transitinde derslerinizi aldınız. Süzgeç konusu eşliğinde daha güçlü adımlar atmalı ve krizi fırsata çevirme yeteneğinizle tanışmalısınız. Güç savaşları yaşayabilirsiniz, siz zaten güçlüsünüz ve sizinle güç ve rekabet eden kimliklerle oldukça karşılaşacaksınız. Ancak burada şunun farkında olmalısınız eski kariyer anlayışınız Pluto Kova ile birlikte değişebilir. Yeni umutlar, hayaller, kazanç kapılarında değişik ortamlar olacağı için burada daha akılcı ilerlemelisiniz.

Kazanç kapıları, sosyal ortamlar ve teknoloji

Sosyal ortamınızı kontrollü bir şekilde idare etmeyi öğreneceksiniz. Koç tarafınızı Terazi dengesinde tutarak diplomatik şekilde davranmayı ilke edinmeniz gerekebilir. Sosyal çevreden zenginleşme, teknolojiden para kazanma, kazanç kapılarınızı gözetme durumları gündeminize yıllar içinde yerleşecek. Koç da ‘ben’ kavramı olduğundan dolayı burada artık biz bilincinde hareket etmeyi öğreneceksiniz. İş birlikleri, birlikte hareket etmek, ortaklaşa bir şeyler yapmak gibi durumları zaman içinde deneyimleyeceksiniz.

Arkadaşlıklar, dostluklar

Burada önemli değişimler ve dönüşüm hikayeleri sizi bekliyor. Bazı insanları hayatınızdan çıkarabilir, bazılarıyla devam edebilirsiniz. Zaman zaman krizler çıkabilir ve burada sizin gücünüz kullanılmak istenirken, manipüle etme konularına maruz kalabilirsiniz. Burada yol ayrımlarına başvurup yol güzergahınızı değiştirebilirsiniz. Zaten burada sosyal çevreniz gündeminizde olacağı için zaman içinde bunu derinden hissedeceksiniz. Hatta 2044 yılında transit bitiminde sıfır arkadaş ile kalabilirsiniz ama unutmayın hayat bir deneyimse bu transit size sır konularınızı paylaşmamayı öğretecek. Sizi ileriye götürecek, size iyi gelecek arkadaşlıklar ve dostluklarla devam etmeyi öğreneceksiniz. Orada bir denge kurup dengeli hareket ederseniz bu transiti olumlu çalıştırabilirsiniz.

Sevgili Koçlar doğum grafiğinizdeki etkiniz nasıl ise o ölçüde etkilenirsiniz… Eğer sert etkileşimleriniz var ise bu süreç çok yoğun ve sert geçebilir. Etkileşimler daha normal veya hafif şekilde tezahür ederse olumlu anlamda yükselişler olur hayatınızda. Tamamiyle doğum grafiğinize bağlıdır ve burada danışmanlık almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler…

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam