İkizler ve yükselen ikizler: Duble duble etkili şans ve fırsatlar sizinle

Jüpiter, gökyüzünün en büyük gezegeni, mitolojide Zeus olarak da bilinir; aynı zamanda çapkın bir arketipe sahiptir, ancak bu konu oldukça büyük olduğundan şimdilik bunu konunun dışında bırakıyor ve etkilerinden bahsetmek istiyorum. Gökyüzünde şimşek, gök gürültüsü etkisindedir. İnanılmaz bir büyüteç etkisi vardır; bulunduğu yerde şans, bolluk, bereket ve fırsatlar getirir. Olumlu veya olumsuz her şeyi büyütür. Herkesin doğum grafiğindeki etkileşimi neticesinde kimine sınırsız bolluk verirken, bazılarına daha az şans ve bolluk verebilir. Bu, kişinin doğum grafiği ile bağlantılıdır.

Jüpiter İkizlerde ve sizin burcunuzda olması size ayrıca katkılar sağlayacak. Daha özgüvenli olacağınız, bedeninizle barışık olmak isteyeceğiniz, estetik anlamda şanslı, spor ve egzersiz anlamında kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz bir Jüpiter İkizler geçişi yaşayacaksınız.

Hatırlayın bakalım 2012-2013 yılları arasında neler yaşadınız? Cesaret gerektiren konular? Özgüven? Kendini var ederken güçlü olmanız? Evlilik, ortaklık anlamında girişimler? Bedeninizle ilgili değişimler veya sporu hayatınıza dahil etmeniz? gibi gibi birçok konular yaşamış olabilirsiniz. Şimdi, 26 Mayıs 2024 tarihinde Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesiyle belirttiğim konular ve daha farklı durumlarda 9 Temmuz 2025 tarihine kadar olumlu ve şanslı fırsatlar yaşayacaksınız.

İlişkiler anlamında çok şanslısınız

İlişkiler anlamında çok şanslısınız; belki yeni biri karşınıza çıkabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz bu dönemde. Evlenebilirsiniz belki de bu süreçte. Sosyalleşme anlamında oldukça aktif ve hareketli bir süreç olacak. Kendinizi daha iyi ifade edebildiğiniz, kendinize güveninizin geldiği bir dönem olacak.

Cesaretiniz büyüyecek

Cesaretiniz büyüyecek; evlilik adımı, ilişki adımı, belki bir eğitim alırken şans sizinle olacak. Bu anlamda kendinize blokajlar yaratmayın ve katılım sağlayın, çünkü Jüpiter şans vermeye geliyor. Kendiniz için birçok girişimde cesaret göstereceğiniz, cesur kararlar alacağınız bir süreç olacak sizin için.

Bolluk bereket ve iyicil etki

Bolluk, bereket ve tüm iyicil etki Jüpiter’in burcunuza geçmesiyle birlikte büyüyecek ve Jüpiter en çok size katkı sağlayacak o nedenle çok daha şanslısınız. Lütfen şans ve fırsatları kaçırmayın, aktif olun ve Jüpiter’in size vereceği tüm ödülleri kapın. Yine de hatırlatmakta fayda görüyorum; Jüpiter iyiyi de, olumsuzu da abartır, bunu göz önünde bulundurmanızı isterim. Doğum grafiğinizdeki etkileşim neticesinde etki alırsınız. Doğum grafiğinizin incelenmesini ve Jüpiter etkilerini bireysel doğum grafiğinizde nasıl etki alacağınızı merak ediyorsanız bana Instagram üzerinden veya mail adresimden ulaşım sağlayabilirsiniz, sevgilerimle.

Jüpiter İkizler seyahatinin diğer burçlara olan etkisi için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam