PUMATRAC: Puma’nın yeni ve yaratıcı mobil koşu uygulaması

Koşu sporu her geçen gün daha fazla kişi tarafından yapılırken, gelişen teknoloji ve sporcuların ihtiyaçları doğrultusunda yeni uygulamalar üretiliyor. Koşu deneyiminizi çok daha kolay ve bilinçli yapmanıza olanak sağlayan bu mobil uygulamalardan biri de PUMATRAC.

pumatrac

Puma, iPhone ve Android telefonlar için benzersiz bir koşu uygulaması olan PUMATRAC’ ı piyasa sürüyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve önceden yüklenmiş Tictrac teknolojisiyle, PUMATRAC harici şartların koşu performansını nasıl etkilediğini de analiz ediyor.

PUMATRACpiyasada bulunan diğer uygulamalara nazaran, iç görü yaratabilmek için çok daha az veri girişi gerektiriyor. PUMATRAC bunun yerine ayın evreleri, hava durumu, konum, yükseklik, müzik listesi, günün zamanları, haftanın günleri, mevsim ve sosyal medya aktivitesi gibi belirli çevre faktörlerine dayalı ulaşılabilir dataları kullanıyor.

[pull_quote_center]PUMATRAC Performansınızı kişisel ölçümlerinize göre değerlendiriyor[/pull_quote_center]

03_trac_IstanbulKötü hava koşullarında koşmak hiçbir zaman ideal değildir; peki ama kötü havada koştuğunda daha hızlı olduğunu bilirsen? Yağmurda veya Hip-Hop müzik dinlerken daha hızlı koşuyorsan, PUMATRAC bunu bilmenizi sağlıyor, böylece sizin için en avantajlı koşullarda koşabileceksiniz. ‘Erteleme düğmesini bırak; ortalama hızın sabahları daha yüksek’  bir koşunun alabileceği bildirimlerden sadece biri. Koşunuz tamamlandığında PUMATRAC size skorunuzu gösteriyor, uzaklığını derliyor ve tüm bunların yanında, kişisel görüşlerinizi ve hava/zaman koşullarınızı da çıkarıyor. Bu sonuçları arkadaşlarla veya bölgedeki diğer koşucularla paylaşma imkanı da sunuyor.

Skorları paylaşmanın yanı sıra, PUMATRAC kullanıcılara koşu güzergahlarını yeni ve canlı tutmak için bu güzergahları paylaşma imkanı da sunuyor. Uygulama içerisindeki GPS, koşu sırasında bulunduğunuz konuma göre en iyi koşu rotalarını sizinle paylaşıyor.

05-tracKoşucular aynı zamanda kişisel koşu stillerine göre geri dönüşler kazanacaklar ve gerçek zamanlı olarak sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. PUMATRAC her zaman sizin bir sonraki adımını düşünüyor, koşu rutinlerini geliştirmek için teşvik olarak geri dönüşlerinizi kullanıyor. PUMATRAC ayrıca koşuların koşu uygulamalarında kullandıkları daha geleneksel fonksiyonları da içeriyor: uzaklık, GPS, yakılan kalori, koşucuların çalma listeleri ile uyum ve zaman içindeki performans.’PUMATRAC kişisel geri dönüşleri ulaştırmada datalarla sorunsuzca entegre oluyor.’ diyor Running, Training, Fitness İşletme Müdürü Karin Baust. ‘Koşuculara ilham kaynağı olmak için çok çalışıyoruz ve PUMATRAC bu stratejinin bir parçası; kullanıcı dostu ve kullanılabilir bilgiler sağlaması açısından türünün tek örneği ve eşsiz PUMA tarzında’ “

PUMATRAC’ ta e-mağaza entegrasyonu, kullanıcılara PUMA’ nın son koşu ürün tekliflerini görme olanağı sağlarken; kullanıcıların konumlarına göre bir tıkla en yakın mağazaları da gösterebiliyor.

PUMATRAC uygulaması Itunes ve Android mağazalarından indirilebilir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!