Organik ürünleri aracısız olarak tüketiciyle buluşturan platform: Ciftcideneve.com

ciftciden eve
Organik ürünler

Günlük hayatımızda rengi koyulaştırılmış, kıvamı arttırılmış, kimi zaman da gıda boyası katılmış onlarca ürün kullanıyoruz. Özellikle kış aylarında organik meyve ve sebze bulmak neredeyse imkânsız hale geldi. Yaşadığı yere yakın bir yerde tarım yapılmayan tüketiciler için ise organik meyve sebze ya da katkısız ürünler bulmak çok daha zor; çünkü ürünlerin aktarım sürecinde taze kalması için bir dizi işlemden geçmesi gerekiyor.

ciftcideneve-logoBu durumun farkına varan ve kişilere daha sağlıklı alternatifler sunmayı amaçlayan birkaç girişimci, “organik ve işlem görmemiş yiyecek” endüstrisine adım atarak bireylere daha sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya çalışıyor.

Ciftcideneve.com da, çiftçilerin yetiştirdiği ürünleri doğrudan tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen, başarılı bir organik tarım pazar yeri girişimi.

Ciftcideneve.com, sağlıklı nesiller yetiştirmek ve doğal yaşamak isteyenler için çiftçilerin geleneksel yöntemler ile ürettikleri kendi ürünlerinin doğrudan satıldığı bir sanal market.

Şirketin kurucu ortaklarından  Uğur Mursaloğlu, marketlerden alınan fabrikasyon ürünlerin yerine doğal veya organik ürünler kullanmayı tercih eden kişiler için böyle bir proje başlatmaya karar vermiş.

Ciftcideneve.com, çevrelerinde bu ürünleri alabilecekleri tanıdık bir çiftçi olmayabileceğini düşünerek kullanıcılarının araştırmalar sonucu seçtiği güvenilir çiftçilerin ürettikleri ürünleri, en doğal halleri ile bulmalarını sağlıyor.

çiftçi

Yani, çiftçilerin kendi ürettikleri ürünleri doğrudan son kullanıcıya satmalarına ve böylelikle kullanıcıların aldıkları üründen %100 emin olmalarına olanak veriyor. Burada bulacağınız tüm ürünler katkısız, doğal veya organik ürünler. Ciftcideneve.com, güvenli bir alışveriş için müşteri ile üretici arasında bir köprü görevi görüyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!