Online alışverişte yeni bir dönem: ModaSor.com ve DekoSor.com

Modasor
Online alışverişte modasor.com ve dekosor.com

Özellikle son 5 yılık dönemde, Türkiye’de bilgisayar kullanımının da artışı ile birlikte; biz ofis çalışanları, meşgul ev hanımları ve bir türlü alışverişe çıkmaya zaman bulamayan beyler için, yepyeni bir çözüm olarak online alışveriş servisi hayatımıza hızla dahil oldu. Artık mağaza mağaza dolaşıp ihtiyacımız olan ürünleri aramak yerine, bir tıkla, hem de 5 dakikamızı bile almayacak kadar kısa sürelerde, istediğimiz tüm ürünlere ulaşabilir olduk.

Online alışverişte yaşanan bu gelişmeler, mevcut teknoloji kullanımımızda da yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasına sebep oldu. Örneğin; elbise araması yaparken istediğimiz ‘’mavi elbise’’yi aramak ve sadece bu sonuçları görüntülemek istedik. Böylece istediğimiz sonuca çok daha kısa sürede ve kaliteli bir çözüm ile ulaşabiliyor olacaktık.

Mavi elbise jpeg

ModaSor.com işte tam bu arayışımıza, mevcut tüm online alışveriş sağlayıcılarını ‘’tek noktada’’ birleştirmesi ve farklı arama seçenekleri ile tüketicilerin ürünlere erişimini kolaylaştırması ile cevap verirken; Türkiye’nin en önde gelen online alışveriş sitelerinden biri olma yolunda, 2012 Temmuz ayından bu yana emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Kurucu ekibinin tamamının Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluştuğu ModaSor ekibi; dinamikliği, yenilikçiliği ve online alışverişte denenmemişi ortaya koymak hedefi; tüm bunların yanında başarılarına başarı katma vizyonuyla her geçen günü kullanıcılarını biraz daha şaşırtmak için bir fırsat olarak nitelendiriyor. Kullanıcı önceliklerine ve ihtiyaçlarına bu derece önem veren ekip liderliğinde, ModaSor isminden ve online alışveriş anlayışına getireceği yeniliklerden, önümüzdeki günlerde sık sık bahsediyor olacağız gibi.

Modasor ekibinin yenilik ve farklı ihtiyaçlara çözüm önerileri getirme yolundaki ilk adımı DekoSor.com girişimi oldu. DekoSor.com da ModaSor.com’la aynı hizmete amaç etmek, yani tüm ev dekorasyon mağazalarını bir araya toplamak ve online alışveriş yapanların işini dekorasyon konusunda da kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş olan bir platform. Modasor.com’daki gibi ihtiyacınız olan ürünü özelliklerine göre aratıp, yüzlerce markanın birbirinden farklı çeşitteki ürünlerine tek bir platform üzerinden ulaşabilmeniz mümkün.

Dekosor

Siz de alışveriş merkezlerinde zaman kaybetmeyi sevmeyen, ihtiyaçlarına en hızlı yoldan ulaşmayı seven bir tüketiciyseniz; ModaSor.com ve DekoSor.com’a mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!