Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 8 gençlik dizisi

Modası neredeyse hiç geçmeyen, Netflix’in sevilen içerikleri arasında yer alan gençlik dizileri ile eğlenceli zaman geçirirken nostalji rüzgarına kapılabilirsiniz. Gençlik enerjisinden ilham almak, macera dolu hayatları ile lise öğrencilerinin yaşadıklarına tanıklık etmek için sizler için derlediğimiz Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi gençlik dizileri listemizi inceleyebilirsiniz. Keyifli izlemeler…

Atypical

Netflix’in sevilen gençlik dizilerinden biri olan Atypical, otizmli bir genç olan Sam’in kız arkadaş edinme arzusu ile girdiği bağımsızlık arayışını konu alıyor. Yaşıtları gibi yaşamak isteyen Sam’in annesi büyüdüğünü kabullenmekte zorlanır, babası ise oğluna kendisini bulması için destek olmaktadır.

Atypical | Official Trailer [HD] | Netflix

IMDb: 8.3

On My Block

Romantik ve muzip gençlik dizisi On My Block, Los Angeles’ın yoksul bir mahallesinde yaşayan dört yakın arkadaşın liseye başlaması ile yaşadıklarını konu alıyor. Yeni okul, yeni arkadaşlar, yeni bir çevre, hepsini değiştirmeye başlar ve güçlü dostlukları büyük bir sınavdan geçer.

ON MY BLOCK Official Trailer (2018) Netflix Teen Comedy HD

IMDb: 8.0

Never Have I Ever

Yaşamın en eğlenceli olduğu kadar belki de en zorlu geçen dönemi şüphesiz ki ergenlik zamanları. Never Have I Ever dizisi, genç bir kızın hikayesine odaklanıyor. Lise ikinci sınıfta okuyan Hindistan göçmeni Devi, zorlu geçen zamanların ardından hayatına çeki düzen vermek ister ama bulunduğu sosyal çevre ve öfkesine hakim olamaması nedeniyle oldukça zorluk yaşar.

Never Have I Ever | Official Trailer | Netflix

IMDb: 7.9

Elite

Netflix’in orijinal yapımlarından olan sevilen içerik Elite, İspanya’nın en seçkin okuluna girmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini anlatıyor. Başta bu duruma çok mutlu olan yoksul gençler için süreç hiç de bekledikleri gibi ilerlemez. Okulun zengin öğrencileri ile ciddi çatışmaların içine girerler. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ve polisin devreye girmesi ile işler daha da karışır.

Elite | Official Trailer | Netflix

IMDb: 7.6

Aşk 101

İçinizi ısıtacak, sımsıcak, eğlenceli bir gençlik dizisi: “Aşk 101”. Aşk, komedi, dram hepsi bir arada. Birbirinden tamamen farklı karakterlere ve yaşam biçimlerine sahip bir grup arkadaşın yaşadıklarını konu alan dizi, gelecekten sahneler sunarak da heyecanınıza heyecan katıyor. Yeni sezonu heyecanla bekleniyor.

Love 101 | Official Trailer | Netflix

IMDb: 7.5

Chilling Adventures of Sabrina

Fantastik ögeler ilginizi çekiyorsa hem de gençlik ateşini hissedelim diyorsanız yarı insan yarı cadı Sabrina’nın insanların arasında yaşadığı muzip maceraları çok sevebilirsiniz. Kendine normal bir yaşam oluşturmak isteyen Sabrina, bir yandan da tehditkar güçlerle savaşmak zorunda kalır.

Chilling Adventures of Sabrina | Official Trailer [HD] | Netflix

IMDb: 7.5

Greenhouse Academy

Hayley ve Alex, annelerinin yokluğuna alışma süreçlerinde özel yetenekli çocukların kabul edildiği elit bir okula girme hakkı kazanan iki kardeştir. Yeni başlayacakları macera dolu bu yol için çok heyecanlı olan ikili, beklemedikleri bir çok olumsuzlukla karşılaşırlar. Tam bu sırada kaybettikleri annelerine ilişkin bir sırrı keşfederler. Eğlenceli, muzip bir gençlik dizisi olan Greenhouse Academy’i izlerken keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Greenhouse Academy Trailer – Netflix [HD – English]

IMDb: 6.9

Daybreak

Lise öğrencisi olan Josh, okuldaki öğrenciler tarafından dışlanmaktadır ve tek destekçisi kız arkadaşı Sam’dir. Sam’in aniden ortadan kaybolması ile Josh’un hayatı kararır ve onu bulmak için yola çıkar. Kız arkadaşını ararken kendini çetelerin içerisinde bulur akıl almaz maceralar yaşamaya başlar.

DAYBREAK Trailer (2019) Netflix

IMDb: 6.7

İlginizi çekebilir: Netflix aşk dizileri: Romantizm sevenlerin Netflix’te izleyebileceği en iyi 10 aşk temalı dizi

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!