Müzikle ruhunuzu iyileştirin: “Christine Borch ile Şifalı Melodiler” 5 Aralık’ta

Ruhunuzu denizlerden ormana, kozmosun her bir köşesinde gezintiye çıkaracak bir deneyime hazır mısınız?

O halde, bu eşsiz deneyimi birlikte yaşamak için Uplifers yazarlarından Dimitrios Dermentzioglou ve kurucusu olduğu The Music Medicine’in düzenlediği Intimate Ceremonial Concerts serisine bekleniyorsunuz.

İlki 5 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşecek olan Intimate Ceremonial Concerts, müziğin ötesinde bir duyusal deneyimi paylaşmak isteyenler için düzenleniyor. Yerli ve yabancı müzisyenlerin katılımıyla düzenlenecek etkinlikte, katılımcılar müziklerini kalpten icra ederken hikayelerini ve deneyimlerini de müzikal olarak paylaşacaklar.

Christine Borch ile From The Forest to The Sea

İlk Intimate Ceremonial Concerts etkinliğinin konuğu Danimarka’dan geliyor: Koreograf, dansçı ve müzisyen Christine Borch. Dünyanın dört bir yanından, müziğin iyileştirici gücünü ortaya çıkaran şarkılar söyleyen Christine; her bir eseri kendi sihriyle renklendiriyor. Harmoni ve hazzı paylaşmak, farklı bir seremoni deneyimi yaşamak için siz de From The Forest to The Sea | A Ceremonial Concert with Christine etkinliğine davetlisiniz. 

Uplifers olarak destekçilerinden olduğumuz etkinliğin katılımı 60 kişiyle sınırlı. Etkinlik detaylarını öğrenmek ve Christine Borch’un etkinliğe özel davet mesajını okumak için etkinlik sayfasını mutlaka ziyaret edin: From The Forest to The Sea | A Ceremonial Concert with Christine

Etkinlikte görüşmek üzere!

 

Christine Borch’u daha yakından tanımak için tıklayın: Soundcloud

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!