MindBody Festival için geri sayım başladı

Her yıl ivmesini artırarak devam eden MindBody Festival, 3-4-5 Haziran 2016 tarihleri arasında Santralistanbul kampüsünü sağlıklı yaşam kültürünün kalbinin attığı yer haline getiriyor.

Okuduğumuz yayınlardan, izlediğimiz televizyon programlarına kadar her gün sağlıklı olmak ve bunu yaşam tarzı haline getirmekle ilgili birçok bilgiye maruz kalıyoruz.

Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek adına, her gün spora gitmek, haftada 6 gün yoga yapmak, taze ve organik beslenmek, bunlar sizi gerçekten sağlıklı bir birey yapıyor mu?

İşte tüm bu soruların cevapları 3-4-5 Haziran 2016 tarihlerinde Santralistanbul kampüsünde.

mindbody festival 2016 manşet

Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek isteyenler, MindBody Festival‘de buluşuyor

MindBody Festival ekibi; sağlıklı yaşam için tek bir doğrudansa, farklı deneyimler ile herkesin kendi formülünü keşfetmesi gerektiğine inanıyor. Bu sebeple, 52 workshop ve seminer, 37 eğitmen ve konuşmacı, bir konser ve bunun yanı sıra bütün gün sürecek müzik, rahatlama, sosyalleşme, kahkaha ve hep beraber bir değişim yaratma imkanı sunacak. Festival programını incelemeden hafta sonu programınızı yapmayın:

minbody 1minbody 2 minbody 3

Yoğun ve yorucu geçen kış günlerinin ardından, üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulmak, yeni deneyimlere kucak açmak için 3-4-5 Haziran 2016 tarihleri arasında Santralistanbul kampüs’de yer alacak Mindbody Festival’e mutlaka katılın! Daha detaylı bilgi için Minbody Festival’in web sitesini, Facebook ve Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!