MindBody Festival, Bodrum’da İlham Vermeye Devam Edecek

MindBody Festival, İstanbul’un ardından, MindBody Inspiration’la 17-18-19 Haziran tarihleri arasında Bodrum XUMA Village’da ilhamın sesi olmaya hazırlanıyor.

Mindbody-Festival-1
MindBody Festival Bodrum

İlham, her yerden ve her şeyden gelebilir

Birisiyle aranızda geçen güzel bir konuşma, enteresan bir film izlemek, bir sanat eserine bakmak, lezzetli bir yemek, hatta hayatınızda karşınıza çıkan bir zorluk bile size ilham verebilir.

MindBody Festival Bodrum, yaratıcılığınızın farkına varacağınız, içinizdeki dehayı açığa çıkarabileceğiniz workshop ve sunumlara davet ediyor.

Ressam, heykeltıraş, graffiti sanatçısı gibi farklı disiplinden sanatçılar, kendi pratiklerinin farklı aşamalarıyla 3 gün boyunca festivalde olacak. İlk kez MindBody Festival İstanbul’un bir parçası olan sanat kavramına, Bodrum’da daha geniş bir yer verilecek.

MindBody Festival Bodrum’un amacı, sanatçılara kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir ortam hazırlamak. Sanatçılar, onları çevreleyen atmosferden aldıkları ilhamla, yaratım sürecindeyken, festivali ziyaret eden kişiler ve ortamla etkileşim halinde olacaklar.

Festival katılımcıları, böylece bir eserinin ortaya çıkışındaki tüm aşamaları yakından takip etme olanağı bulabilecekler.

Sağlıklı olmak bir yaşam tarzıdır

Daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam için, yolculuğunuza ışık olabilecek, ilham verecek hikayeler, aktiviteler, görsel sanatlar, tadımlar ve Susheela Raman konseriyle MindBody Festival Bodrum, sizleri 17-18-19 Haziran tarihleri arasında Xuma Yalıkavak’a bekliyor.

Detaylı program aşağıdadır:
program bodrum 2016 TR-01 (1)

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!