Mindbody 2016’yı yakından tanıyalım: Eşsiz bir dönüşüm hikayesi: Ateş Bağdaş

Hayatınızı olumlu yönde dönüştürmek için bazen küçük bir yardım almamız gerekebilir. İşte Mindbody Festival, kendi sağlıklı yaşam deneyimini keşfetmenize imkan sağlayan mükemmel bir platform. Dönüşümünü Mindbody Festival’de gerçekleştiren sayısız insan arasında, o dönüşümü tamamlayıp eğitmen olarak yine Mindbody’de yer alacak olan biri var: Ateş Bağdaş. İşte Ateş Bağdaş’ın kısa ama oldukça etkili hikayesi:

‘2014 yılında MindBody Festival’de ilk kez Mimi Rieger’ın dersinde Budokon Yoga ile tanıştım. Hareket ve bedeni kullanma biçimi, pratiğin gücü ve devamlılığı beni ilk anda büyüledi. Festivaldeki 2 Budokon dersinden sonra bu stilde derinleşmek ve daha fazla öğrenmek için ilk iş bu konuda eğitim almaya karar verdim. 3 ay sonra Budokon’un kurucusu Cameron Shayne ile Almanya’da ilk eğitimimdeydim.’

Kararlar alırken veya tercihler yaparken arkasından neler geleceğini tam olarak bilemezsiniz; fakat hayatınızı olumlu yönde değiştirebileceğinizi bilebilirsiniz.

Değişimi kucaklamak için bilinmez olmayı deneyin.

Ateş  Bağdaş kimdir?

ateş bağdaş
Ateş Bağdaş

Omuz ameliyatı sonrasında başladığı yogaya olan ilgisi, kısa zamanda büyük bir tutkuya dönüştü. Bu tutkusunu Tayland, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, Sırbistan, İspanya, Malta, Almanya, Rusya ve Singapur gibi farklı ülkelerde paylaşma şansı yakaladı ve AYCY adlı uluslararası yoga topluluğunun elçilerinden biri oldu. Yoganın; kendini ve bedenini tanıma, zihnini ve dünyayı anlama yolunda sonu olmayan bir yolculuk olduğuna inanıyor.

2014 yılında tanıştığı Budokon Yoga ile yeni bir yola girdi ve Budokon Yoga’yı Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve çeşitli festivallerde Türk yogilere tanıtma fırsatı buldu ve bu paylaşımın daha da artması için yurt içinde ve yurt dışında dersler vermeye devam ediyor.

Daha detaylı bilgi için Minbody Festival’in web sitesini, Facebook ve Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Mindbody Festival ile ilgili diğer yazılarımız:

Mindbody 2016’yı yakından tanıyalım: Suzanne Sterling

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!