“Le Beauty Lab” ile bambaşka bir güzellik ve bakım deneyimi

Kozmetik ve bakım ürünleri, iyi hissetmek için iyi görünmeye özen gösteren tüm kadınların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Saç bakımından cilt bakımına, makyaj ürünlerinden vücut bakımına kadar geniş bir yelpazede sunulan güzellik ve bakım ürünleri; Boyner “Le Beauty Lab” ile tek bir çatı altında toplanıyor. Türkiye’ye ilke kez getirilen ve Boyner’e özel yepyeni markaların ve profesyonel bakım alanlarının yer aldığı Le Beauty Lab; güzellik ve bakım ürünlerindeki beklentileri bambaşka bir boyuta taşıyor. Cilt, vücut, el, göz, saç bakımı, makyaj ürünleri ve güzellik ekipmanları ile keyifli bir deneyim yaşatacak “Le Beauty Lab”, sadece Boyner mağazalarında yer alıyor.

Kozmetik alışverişi için cilt bakımından makyaj ürünlerine kadar gerekli her ürünün bulunduğu ‘Le Beauty Lab’, farklı markaları ile kişiye özel çözüm arayan kadınların ilk tercihi olacak.

Le Beuty Lab: Güzelliğe dair her şey

Mükemmel bakım ve güzellik için gerekli her şeyin bulunduğu “Le Beauty Lab”, Boyner kadınlarının arzuladıkları sağlıklı ve bakımlı görünüme kavuşmalarını sağlıyor. Yurt dışından ilk kez getirilen ve sadece Boyner’e özel olan markaların yer aldığı “Le Beauty Lab”  alanları içinde cilt, vücut, el, göz, saç bakımı, makyaj ürünleri ve güzellik ekipmanları ile kadınlar kendilerini bol bol şımartma şansını yakalıyor. Modelsown, Diego Della Palma, NYX, Lolabomb, Wet Brush, Thalia, Wow gibi sadece Boyner’e özel markaların ürünleri ise, kozmetik alışverişini daha da eğlenceli hale getiriyor.

Podyumdan yeni çıkmış modeller gibi görünümü sağlayacak NYX, çılgın renkleri ile nail art’ta yeni bir deneyim sunan Modelsown, zarif, sade duruşu seven ve nude renkleri tercih edenler için Diego Della Palma, el yapımı rengârenk duş jelleri, sabunları ve egzotik kremleri ile hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Lolabomb, saçları duştan sonra nazikçe tarayıp kırılmalarına engel olan Tangle Teezer, doğadan gelen güzelliği kremlerinde barındıran Thalia, boya yaptırmaya vakit bulamayanlar için saçlarındaki beyazları tek hamlede zahmetsizce kapatmaya yarayan Color Wow ürünleri artık sadece Boyner “Le Beauty Lab” ’de.

Boyner Le Beuty Lab Markaları 2 - Uplifers
Lola Bomb, Diego Dalla Palma, WOW, Models Own, NYX

 ‘Le Beauty Lab’ markaları

Makyaj: NYX, Smashbox, Diego Della Palma, Modelsown

Cilt ve vücut bakımı: Crabtree & Evelyn, Institut Karite, Thalia, Lokum Istanbul, Mio

El bakımı: Modelsown, Ciate, Lolabomb,

Göz bakımı: Apothcare, Wunder Brow, Pinky Goat

Saç bakımı: Balmain, My Organics, Color Wow, Milkshake, Tangle Teezer

Kişisel bakım ekipmanları: Konjac Sponge, Beauty Blender, Foreo

Boyner Le Beuty Lab Markaları 3 - Uplifers
Ciate, Institut Karite, Pinky Goat, Wunder Brow

Kozmetik ürünlerinde farklılık, alternatif ve renkli bir dünya arayanların ilk adresi haline gelecek olan “Le Beauty Lab” bölümleri, Boyner Kozmetik reyonlarının içindeki alanları ile müşterilerini ağırlamaya hazır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!