Koşu performansını güçlendiren teknolojisiyle The North Face VECTIV

Havalar hala güzelleşmemiş olsa da, Mart ayının gelişiyle birlikte açık havada daha fazla vakit geçireceğimiz günler çok yakın. Pek çoğumuz evden çok dışarıda vakit geçirmeye, egzersiz rutinlerimizi açık havaya taşıyarak bol oksijen ve güneş eşliğinde doğa yürüyüşlerine ve açık hava koşularına çıkmaya hazırlanıyoruz. Açık hava sporlarının baş rolündeyse, egzersizden aldığımız verimi ve konforu artıran The North Face VECTIV var.

Bu çığır açan teknoloji, yeni sezon için her biri sporcuların arazideki ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiş üç temel modelde geri dönüyor: FLIGHT VECTIV™, VECTIV™ INFINITE, VECTIV™ ENDURIS II

FLIGHT VECTIV™, The North Face’in en hızlı tepki veren ayakkabısı. Ultra hafif ve esnek üst tarafı nefes alabilirliğe yardımcı olurken, MATRYX çeyrek paneller hareket halindeyken ayağı sarar ve dayanıklılığı arttırıyor. 3,5 mm SURFACECTRL, modele üstün kavranma sağlıyor ve çift yoğunluklu orta taban 3D karbon fiber plakayla birlikte çalışarak bu ayakkabının hız için tasarlandığını tekrar kanıtlıyor. 

VECTIV™ INFINITE en zorlu patikalarda bile konfor ve hızlı tepki verme arasındaki mükemmel dengeyi yakalıyor. PEBAX™ 3D plakalar sizi daha ileriye taşırken, MATRYX ile dayanıklılığı arttırılmış üst kısım ve kalıplı topuk dolgusu bu modeli, markanın arazilerin zorlu şartları için tasarlanmış en iyi ayakkabısı yapıyor.

Son olarak, serinin en konforlu ayakkabısı olan yeni VECTIV™ ENDURIS II. TPU plaka, çift yoğunluklu orta taban ve özel olarak tasarlanmış havalandırma ağı içeren üst kısım ile ENDURIS II, uzun süreli patika koşuları için mükemmel bir ayakkabı.

İlk kez geçen yıl piyasaya sürülen The North Face VECTIV, yenilikçi taban dizaynı ile dünyanın dört bir yanındaki The North Face sporcularının kendilerine meydan okumalarını ve rekor peşinde koşmalarını destekledi. Ferndanda Maciel ve Kaytlyn Gerbin, tamamlanması normalde 1 hafta süren Güney Patagonya Kıta rotasını 13 saat 15 dakikada tamamlayarak yeni bir rekora imza attı.

Tüm modeller, hem erkek hem kadınlar için mevcut olup, koşucuların uzun antrenman günlerinde en yüksek performansı gösterebilmeleri için tasarlanmış. Yeni VECTIV™ koleksiyonu www.thenorthface.com.tr ve belirli The North Face mağazalarından satın alınabiliyor. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!