Kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirin: 3. Zihin Ruh Beden Festivali başlıyor!

Kendinizi ve sevdiklerinizi “Mutluluk Festivali” ile ödüllendirmeye ne dersiniz?

Bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali 5 Mayıs Cuma günü kapılarını açıyor. Hem akademik dünyadan hem de kişisel gelişim dünyasından alanında uzman kişileri bir araya getirecek festivalde birbirinden çeşitli workshoplar ve eğitimler yer alacak. Kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, sağlıklı beslenme, tasavvuf, nefes, mindfullnes, meditasyon, hipnoz, homeopati, fitoterapi, tai chi, feng shui, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks, kuantum, metafizik ve yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda 50’yi aşkın eğitmen, 70 ayrı workshopla bu festivalde olacak.

3. Zihin Ruh Beden Festivali başlıyor.
Zihin Ruh Beden Festivali’nin dopdolu programında herkes kendinden bir şey bulabilecek

5-6-7 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan festival, 5 Mayıs Cuma günü saat 11:00’da kalp ve damar cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in “Kalbinin Sesini Dinle” semineri ve ney üfleyişi ile kapılarını açacak, Dr. Neslihan İskit’in  “Kalp Yogası” ile devam edecek.   

Açılışın ardından, Festival ilk gününde katılımcılara zengin bir programla merhaba diyecek. Bu günün mutluluk seansları özellikle sağlıklı beden ve ruh üzerine yoğunlaşıyor. “Daha genç, zengin ve mutlu hak ettiğin gibi yaşa” konuşma başlığıyla Doç Dr. Nuri Haksever, “Genç kalmanın sırları” ile Ertuğrul Akbay, “Beslenme ve Fit Beden” üzerine tavsiyeleriyle Ece Vahapoğlu, Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul’un “Duygusal Beyin: Bağırsak” konuşması, “Sağlıklı beden ve ruh sırlarıyla” Dr. Ender Saraç ve Hazım Körmükçü’nün katılımcılara vücutlarını çalarak nasıl kullanabileceklerini anlatacağı “Müsadenizle sizi çalabilir miyim” ritim terapisi beden ve ruhunuz için ödül niteliğinde.

Cumartesi günü ise;  Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Mutluluktan Huzura Bir Yolculuk” isimli sunumunda beyin ruh ve beden üçgeninde, farkında kalarak mutluluğa ulaşmanın mümkün olabileceğini anlatacak. NeuroFormat’ın kurucusu Barış Muslu’nun “Neuro Aşk” söyleşisi bu üçgen içinde aşkı tamamlayacak.  Festivalin bu özel gününde tam 22 ayrı workshop gerçekleşecek.  

Festivalin son günü mutluluk ve tasavvuf yaklaşımının birarada olduğu farklı bir gün olacak. Mutasavvuf Cemalnur Sargut’un “Allah’a Ancak Aşk ile Gidilir” anlatısı, Mert Güler’in “Aşka Dönüş” isimli meditatif dansıyla buluşacak ve katılımcılar mutluluğa tasavvuf ile bir yolculuk yapacaklar. Günün öne çıkan diğer workshopları ise Nefes Eğitmeni Ebru Şinik’in “Nefes Teknikleri ile Detox ve Botox Etkisi” workshop’u ve Suna Dumankaya’nın “Güzellik Sırları”.

5 Mayıs Cuma:

6 Mayıs Cumartesi:

7 Mayıs Pazar:

Tüm seminer ve eğitimlerin ücretsiz olduğu festivalin tek günlük giriş ücreti 60 TL, iki günlük giriş ücreti 110 TL, 3 günlük platin kombine bilet ise 150 TL . Üniversite öğrencileri ve 60 yaş üzerindeki kişiler için giriş ücreti %50 indirimli olacak.

Etkinliğe katılmak isteyenler için biletler, www.zihinruhbeden.org ile biletix’te satışta. Ayrıca 3. Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali ile ilgili detaylı bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!