Kendinizi dinlenme moduna alın: Yaz tatilinde okuyabileceğiniz kitaplar

Tatil denilince akla ilk deniz, kum, güneş geliyor olsa da tatil aslında kendimize zaman ayırabildiğimiz, bedenimizi ve zihnimizi “dinlenme moduna” alabildiğimiz zamanlar olarak da tanımlanabilir. İster deniz kokusu eşliğinde şezlongda uzanırken, ister evinizin balkonunda soğuk bir kahve içerken ya da şehirde kaçacak bir yerler bulup gölgede soluklanırken size eşlik edebilecek en iyi dostlardan biri şüphesiz ki kitaplar.

Yazın sizi yalnız bırakmayacak, yolculuklarınızda ve tatillerinizde size eşlik edecek; düşündüren, eğlendiren ve geliştiren, seveceğiniz kitapları Amazon’un kitap kampanyalarında inceleyebilirsiniz. Amazon’dan satın alacağınız kitaplarda
“Yabancı Kitaplarda %50’ye Varan İndirim”
ve“Çok Satan Kitaplarda 4 Al 3 Öde” kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İşte sizin için kampanyalardan seçtiğimiz, tatilde okuyabileceğiniz birbirinden muhteşem kitaplar:

Work: OFF
Book: ON

Görsellere tıklayarak ilgili ürünlere erişebilirsiniz.

Fantastik filmlerin kitaplarını da merak edenlere

Hepimiz en az bir kez “Sen bir de kitabını oku…” veya “Kitabı filminden çok daha etkileyici…” cümlelerini çevremizden duymuşuzdur ya da bir filmi izledikten sonra “Acaba kitabı nasıldır?” diye merak etmişizdir. Sevdiğiniz fantastik filmlerin orijinal kitaplarını inceleyebilir, ilginizi çekenleri bu yaz okumaya başlayabilirsiniz.

Kitapları Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Çocukları ile birlikte okuma zamanı ilan edenlere

Yaz tatilinde genellikle çocuklar açık havada oynamak veya havuzda yüzmek varken kitap okumayı tercih etmeyebiliyorlar veya kitaplarla daha az zaman geçirebiliyorlar. Bu noktada, ebeveynlere oldukça iş düşüyor. Çocuklarınızla birlikte okuyabileceğiniz, gelişimlerini desteklerken keyifli zaman geçirmelerini sağlayabilecek eğlenceli kitapları inceleyebilir; onlar için en uygun olanlardan muhteşem bir koleksiyon yaratabilirsiniz.

Kitapları Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Kişisel gelişime tatildeyken de önem verenlere

Kişisel gelişim kitapları seviyor ama bir süre sonra “Acaba aynı şeyleri tekrar tekrar mı okuyorum?” diye düşünüyorsanız, kişisel gelişim konusuna farklı bir soluk getiren kitapları inceleyebilir; bu yazı kendinize yatırım yapmak için değerlendirebilirsiniz.

Kitapları Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Sanatsal yönünü ve estetik duygusunu geliştirmek isteyenlere

Sanata meraklı olanlar, ünlü ressamların eserlerini incelemekten keyif alanlar, tarihin tozlu sayfalarındaki başarılı sanatçıların ilham verici çalışmalarını öğrenmek isteyenler veya çocuklarıyla sanat üzerine tartışmaktan keyif duyanlar… Siz de kendinizi böyle görüyorsanız sanat eserlerini ve sanatçıları konu alan kitapları bu yaz okunacaklar listenize ekleyebilirsiniz.

  

Kitapları Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Bedenini ve zihnini bakıma almak isteyenlere

Bazen sizin de içinizden “Keşke kafamı gerçekten boşaltabilsem; alsam çıkarıp bir yere koysam dinlenince geri taksam…” gibi ütopik düşünceler geçiyor mu? Yaz demek kendimize daha fazla zaman ayırabilmek demek, tabii istisnalar kaideyi bozmazsa… Bedeninize, ruhunuza, zihninize iyi gelecek; kendinizi rahatlatmanıza, kendinize daha iyi bakmanıza yardımcı olacak kitapları tercih edebilir, bu yaz tatilinde yenilenebilirsiniz.

  

Kitapları Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Farklı bakış açıları arayanlara

“Bu yaz farklılık arıyorum, kendime yeni bir şeyler katacağım, okuduğum kitapların sınırlarını genişleteceğim…” mi diyorsunuz? Öyleyse alışılagelmişin dışında, sizi yeni açılardan düşünmeye zorlayacak, zihninize farklılıklar katacak düşündürücü ve etkileyici kitapları inceleyebilir, hoşunuza gidenleri hemen satın alabilirsiniz.

  

Kitapları Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Bir iki kitap bana yetmez diyenlere

Siz de bir kitaba kendinizi kaptırınca saatlerce elinizden düşürmeyip sonuna gelmeden duramıyorsanız, bu tatilde de size tek bir kitabın yetmeyeceği kesin. Eğer durum böyleyse Amazon’un “4 Al 3 Öde” kampanyasından yararlanabilir; “Kitabım biterse ne yaparım?” endişesinden kurtulabilirsiniz. Tatil valizinizi hazırlamadan önce yanınızda götüreceğiniz kitapları önerilerimiz arasından seçebilirsiniz.

Keyifli okumalar!

  

Kitapları Amazon’da incelemek ve satın almak için tıklayın.

Amazon’un “Yabancı Kitaplarda %50’ye Varan İndirim” kampanyasındaki tüm kitapları incelemek ve satın almak için tıklayın.

Amazon’un “Çok Satan Kitaplarda 4 Al 3 Öde” kampanyasındaki tüm kitapları incelemek ve satın almak için tıklayın.

İlginizi çekebilir: Farkındalığınızı artıracak, en iyi kişisel gelişim kitapları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!