Kendi “ikigai”ni bul ve yaşam alanını keşfet!

Uplifers yazarlarından Holistik Yaşam Uzmanı ve Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar UCLA ve North Carolina Üniversiteleri’nde psikolojik araştırmalarda da kullanılan AuraVS isimli bio-feedback aracılığı ile yaptığı okumalar ile dünya çapında binlerce kişinin yaşamlarını dönüştürmeleri, ilişkilerini geliştirmeleri ve yaşam amaçlarına bağlanmalarına yardım ediyor. Yeliz Rüzgar’ın hayat mottosu ise: 

“İmkansız diye bir şey yoktur, iste, planla, harekete geç, inan ve sabırlı ol.”

Öyleyse yaşam alanını keşfetmek için harekete geçmeye ne dersin? Çünkü senin için harika bir önerimiz var:

Her sabah heyecan ve mutluluk ile yataktan fırlıyorsan bu çalışma senin için değil! Ama… Yataktan kalkmak zor geliyor, yaptığın işten keyif almıyor; ya da birden fazla girişimin, kariyerin var ve hepsi arasında yaşam enerjin dağılmış hissediyorsan bu çalışmada olmalısın!

Dünya çapında bir çok uzman ile Dr.Bernie Siegel, Dr.Bruce Lipton, Dr.David Katz, Ken Wilber, Dr.Richard Bandler, Deepak Chopra v.b. aynı sahneyi almış, Tony Robbins Türkiye lideri, 15+ yıldır koçluk ve eğitmenlik yapan Yeliz Rüzgar ile “İkigai” ni keşfet:

  • Sevdiğin işi yapabilmek,
  • Bu yaşama geliş amacını keşfedebilmek,
  • Hem de doğal olarak iyi ve yetenekli olduğun bir noktayı bulmak,
  • Dünya’nın ihtiyacı olan bir şeyi karşılayabilmek, büyük resme hizmet edebilmek,
  • Tüm bunları yaparken para kazanabilmek ister miydin?

Japonlar tüm bu alanların birleştiği yere “Ikigai” diyor. Haydi GEL bu çalışma ile İkigai’ni BUL!

Yaşam enerjini, tutkunu, mutluluğunu arttır!

Kendinle, inançların, duyguların, ruhun hakkında derinlemesine bir çalışma yapmak istersen 4 haftalık çalışma öneriliyor, dilerseniz tek tek de katılabilirsiniz tabii. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için buraya tıklayabilir, etkinlik hakkında gelişmelerden haberdar olmak içinse Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!