#IWDRUN: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Koşusu’na hazır mısınız?

Bu sene dördüncüsü yapılacak olan ve dünya üzerinde onlarca şehirde eş zamanlı düzenlenen Dünya Kadınlar Günü Koşusu’nun İstanbul ayağını bir kez daha İstanbul Koşu Kuvvetleri sahipleniyor. Siz de 8 Mart’ta düzenlenecek olan bu koşuya katılıp bu büyük ve güzel bu topluluğun bir parçası olmak ister misiniz?

Dünya Kadınlar Günü Koşusu’nun rotasında nereler var?

Bu seneki parkur, İstanbul’un en özel yerlerinden biri olan Arnavutköy’deki Luzia İstanbul’dan başlıyor ve Rumeli Hisarı’na doğru devam ediyor. 3k ve 6k’lık iki ayrı grup halinde yapılacak koşuya isteyen herkes katılabiliyor. Zaten koşuyu anlamlı ve özel kılan tarihi gibi birbirini tanımayan onlarca insanın bir araya gelerek kocaman bir topluluk haline gelmesi de bu etkinliğin keyfini arttırıyor.

Koşu bitiminde ise katılımcalara ödül niteliğinde, keyifli bir zaman geçirmeleri için harika bir organizasyon düzenleniyor. Luzia İstanbul’da Dünya Kadınlar Günü için düzenlenen “Cocktails & Dreams: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel” etkinliğine katılıp birbirinden lezzetli ikramlarla karnınız doyacak ve yüzünüz gülecek.

Kadın erkek herkese açık olan Dünya Kadınlar Günü Koşusu’na siz de katılmak ve o günü unutamayacağınız bir anı haline getirmek istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

kadinlar gunu kosusu--

İstanbul Koşu Kuvvetleri’nin Mart ayı koşu-etkinlik takvimi yer ve tarihleri:

5 Mart: Hafta sonu koşusu.

8 Mart, 19:45: Luzia, Arnavutköy. Dünya Kadınlar Günü Koşusu.

12 Mart, 10:30: Soho House, İstanbul.

15 Mart, 19:45: İDO Kadıköy İskelesi.

18 Mart: Haftasonu koşusu.

23 Mart, 19:45: Belgrad Ormanı Gece Koşusu.

30 Mart, 19:45: Koşu üzeri Seda Musaoğlu ile Yoga.

Bilgi ve iletişim için [email protected]’a mail atabilir, etkinlik sahibi hakkında bilgi almak için de bu linke tıklayabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!