bomontiada’da bahar etkisi: Saksı örme atölyesi

Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, geçtiğimiz senelerde müzik, performans ve sergi alanı olarak bomontiada’ya dönüşen, pek çok disiplini aynı anda ve aynı yerde barındıran; düşünme, yaratma ve üretme odaklı pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan bir çoklu kültür platformu olarak varlığını sürdürmekte.

Önümüzdeki günlerde ise, “yetiştirme” teması üzerinden pek çok farklı alanda, kamuya açık birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici etkinliklerin yer aldığı mükemmel bir program hazırlamış. İçinde panellerin, söyleşilerin, dikiş atölyelerinin bulunduğu bu dolu program, her kesimden her yaştan insana hitap ediyor. Katılımcılara aynı zamanda hem sanatı, hem eğlenceyi, hem de eğitimi en tatlı şekillerde tecrübe ettiren bomontiada, o kadar keyifli bir mimariye ve atmosfere sahip ki girdikten sonra çıkasınız gelmiyor.

bomontiada’da atölyeler devam ediyor

Kentsel kültür kampüsü bomontiada, 25 Şubat Cumartesi günü 13.00 – 16.00 saatleri arasında Saksı Örme Atölyesi’ne ev sahipliği yapacak.

bomontiada-saksi-orme-atolyesi

Luxa İstanbul önderliğinde gerçekleştirilecek atölyede katılımcılar, saksı tasarımları yapmayı öğrenecek. Saksı Örme Atölyesi ile geleneksel bitki örücülüğü günümüze taşınacak. Bitki habitatı yaratma üzerine kurulmuş bir tasarım markası olan Luxa İstanbul, birbirinden güzel tasarımlarıyla bizleri kendine çekiyor. Henüz online shopları bulunmuyor fakat yakın zamanda açılacağını açıklamışlar instagram sayfalarından. Bu tasarımlardan bir tane yapabilme düşüncesi ise epey keyif verici…

bomontiada-saksi-orme-atolyesi--

Ücretsiz gerçekleşecek etkinliğe sınırlı sayıda katılım yapılabiliyor. Bizce kaçırılmaması gereken bu tatlı etkinlik için elinizi çabuk tutun 🙂

Katılım için: [email protected]

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!