İstanbul’da araba kullanıyorsanız hafta sonu sinema biletiniz hediye!

Her gün okula veya işe arabayla gidip geliyorsan ve hafta sonları sinemaya gidiyorsan bundan sonra sinema biletin Volt’dan hediye 🙂

Volt-Sinema Bileti Cover

Volt nedir?

Volt İstanbul’da ulaşımın geleceğini yaratıyor. İstanbul’da yaşayanlar olarak ulaşım en büyük stres kaynağımız. Ama böyle olmak zorunda değil diyerek Volt teknolojiyle şehir içi ulaşımı daha akıllı, kolay ve sürdürülebilir hale getirmeyi hedefliyor. Aslında birçoğumuzun aklından geçen fikri hayata geçiriyor.

İşe giderken otobüs bekleyen kalabalığı fark etmişsindir veya iş yerine ulaşınca servisle gelenlerin şikayetlerini duymuşsunuzdur. Hiç yoksa İstanbul trafiği konusunda edeceğiniz 1-2 laf mutlaka vardır. O otobüs bekleyen veya servis konusunda müzdarip olan kişiler arasında sizinle aynı yolu gidip gelen vardır. İşte Volt sizi buluşturuyor. Birlikte giderek hem daha keyifli yolculuk yapabiliyor hem de yol masraflarını paylaşabiliyorsunuz.

Peki hediye?

Volt’un temel amacı aynı yöne giden kişileri buluşturmak ve İstanbul-içi yolculuk paylaşımını sağlamak. Ancak misyonu destekleyen araba sahiplerini ödüllendirmek için özel bir program başlattı. Volt’la araba kullanan kişiler km başına puan ve puanlarla hediyeler kazanıyorlar. Her gün araba kullanıyorsanız 1 haftada biriktirdiğiniz puanlar Cinemaximum sinema biletine dönüşüyor.

Nasıl Kazanıyorsun?

Volt’u indir. Arabayla yola çıktığında, Volt’da “Yola Çık” butonuna tıkla. İşte bu kadar! Volt gittiğin her km’yi saymaya başlıyor. Her km için 1 Mil Puan biriktiriyorsunuz.

volt kampanya

Mil Puan ve hediye kazanmanın yanı sıra Volt senin yolunuzun üzerindeki yolcuları da sürekli aramaya devam ediyor. Yolcu bulunduğunda size bildirim geliyor. Hatta yolcuyu kabul edip yolculuğunu paylaşırsan daha fazla mil Puan kazanabiliyorsunuz.

Trafikte geçirdiğiniz zamanını geri kazanmak mümkün olmayabilir ama küçük hediyelerle yolculuklarını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Her hafta yaptığınız km’leri masraf olarak düşünmek yerine artık hediye olarak düşünebilirsiniz.

Volt’u Facebook ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!