İnançla gelen dönüşüm: Mutlu sona ulaşmanın daima bir yolu vardır

Yaşam bize tüm olasılıklarını sunarken bizler bilinçaltı, bilinçli deneyimlediğimiz hislerin doğrultusunda karara vararak o konudan bir inanç geliştiriyoruz. Örneğin küçük yaşta ağzı sütten yanmış bir çocuk, sonrasında sütü dikkatli bir şekilde tüketecektir. Bazen deneyimlerimizin sonucunda bizler yanlış inançlara da sahip oluruz. Peki yanlış inançları fark etmezsek ve onları değiştiremezsek ne olur? Hayatımızın belli alanlarında zorluklar, sıkıntılar, değişmeyen kader diye adlandırdığımız sonuçları yaşarız. Örneğin aşk ilişkilerinde başarısızlık, sürekli borç içinde olmak, başarısızlık, hastalık gibi…

Peki bunları değiştirmek mümkün mü? Evet.

Yeni bir siz yaratabilmek, ilişkide aradığınız insanla mutlu sona ulaşmak, işinizde başarı elde etmek mümkün…

İnançla gelen dönüşüm: Mutlu sona ulaşmanın daima bir yolu vardır

Öncellikle yanlış inançlarınızın farkına varmanız gerekiyor. İster Yaradan deyin ister Evren ister Sistem, size sürekli aynı olayları yaşatarak, gerçekte “Hey uyan, programını değiştir” der, bunu bilgisayar oyununda level atlama olarak algılamaya çalışın.

Genelde biz derin üzüntülerde aymaya başlarız. İşte en sihirli an budur. O anda farkına varıp karar verdiğinizde size tüm oyunun avantajları hediyeleri yaşam oyununda gelmeye başlayacaktır.

Kuantsal alanda yapılan deneylerde deneyi yapan kişiye göre sonuçların alındığı tespit edilmiştir. Bizler enerjiden başka bir şey olmadığımızdan, inançlarımız doğrultusundaki enerjilerle hep içli dışlı oluruz.

Şöyle bir etrafınıza bakın. Fakirken köşeyi dönen, hiç evlenemeyeceğini düşünüp hayatının aşkı ile evlenip çoluk çocuğa karışan, ölüm yatağındayken turp gibi olanların hepsinin bu deneyimlerinin ve yaratımlarının altında değiştirilmiş kararlı inançları vardır.

O halde İlahi Kosmosun küçük bir ilahi parçası olarak şimdi deneyimlemek istediklerini fark edip, yanlışları doğru inançlarla değiştirme vakti.

En güzel bahar günlerini doyasıya yaşamanız dileğiyle…

 

İlginizi çekebilir: Toksik düşünce, toksik insan, toksik mekan için ne yapmalıyız?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam