“İlham ver, ilişki kur ve değiştir”: Find Your Beat

Sağlıklı yaşam, kişisel gelişim, yoga ve spor alanlarına duyulan ilgi son yıllarda büyük bir artış gösteriyor. Bu alanda, katılımcıların ihtiyaçlarını anlayıp ona göre içerik oluşturabilen çok az sayıda organizasyon yapılıyor.

Find Your Beat program

Her adımda biraz daha büyüyen, verimli ve sürdürülebilir bir iş modeline sahip, kaliteli ve uluslararası bir marka olma hedefiyle ilerleyen bir marka olarak Chikirina, insanlara hem bedenlerine hem de ruhlarına iyi bakmaları konusunda ilham vermeyi amaç ediniyor. Bu amaç doğrultusunda 11 Haziran Pazar günü W İstanbul’da “Find Your Beat” etkinliğinin üçüncüsünü gerçekleştiriyor.

“İlham ver, ilişki kur ve değiştir” mottosundan yola çıkarak ve alışılagelmiş kalıplardan çıkılarak pilates, HIIT, acro yoga, high heels, funny jumps, zumba gibi alternatif içerikli egzersizlerin yer aldığı etkinlik saat 13:00 ‘da W İstanbul stüdyolarında başlıyor ve katılım ücretsiz!

Find Your Beat

Haftaya dinamik, pozitif ve ilham verici bir şekilde başlamak isteyenler için alternatif egzersizler sunan deneyimli eğitmenler tarafından yürütülen 12 farklı egzersiz seansının sunulduğu etkinliğe 200’den fazla kişinin katılması bekleniyor.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için web sitelerini ziyaret edebilir, Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!