İçindeki gerçek gücü uyandırmak isteyenler için: Rich Waterman İstanbul’da

JP Morgan Chase’in eski VP’si, Citibank ve Grant Thornton eski danışmanı, Tony Robbins’in dünyada 6 “Senior Trainer”larından biri olan Rich Waterman, Power Coaching ve Joint Idea iş birliğiyle Türkiye’ye geliyor. Ekonomik kaygılar, politik ve siyasal durumlar, iş ve özel yaşamdaki sıkıntılar derken, her güne “mutluluk ve motivasyon” ile uyanmak oldukça zorlaştı.

Düzenli çalışmayla başarılı sonuçlara ulaşabilmek, tüm bunları yaparken sevgi dolu ilişkiler yaşarken, bütünsel anlamda sağlığımızı korumak ise yine aynı şekilde kolay değil… Tüm bu zorluklara rağmen, dışarıda her ne oluyorsa olsun, içerideki psikolojiyi kontrol altında tutarak bütünsel anlamda mutlu bir yaşam sürmek isteyenleri heyecanlandıracak bir etkinlik haberimiz var. Dünyaca ünlü Rich Waterman, “tüm bunlar nasıl mümkün olur?”, “ayakları yere basan stratejilerle ruhumuzu bu karanlık günlerde nasıl yükseltebiliriz?” gibi sorulara ilham verici cevaplar sunacak. Uplifers yazarlarından Bütünsel Yaşam Koçu ve Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar‘ın fasilite edeceği eğitimde Türkçe/İngilizce çeviri de olacak. Bu motivasyon dolu çalışma 3 aşamadan oluşuyor:

1. Nerede Olduğunu Bul!

A Noktası. Şu anda olduğunuz yer. Farkında ol ya da olma – Programlanmış bir yaşam sürüyorsun. İşin, özel ilişkilerin, sağlığın hepsi zamanın bir anında edindiğin bilgi ve alışkanlıklar ile yönetiliyor. Bilinçli farkında olduğun alışkanlıkları dönüştürebilirsin, peki ama bilinçaltında farkında olmadıkların? Acaba şu anda “Yaşam Çarkı”nın neresindesin?

2. Kişisel ve Profesyonel Gelişim Stratejin günümüz koşullarında nasıl olmalı?

– Yaşamında nerede olduğunu buldun, nereye gideceğini de; peki ama neden bunca yıldır henüz “ideal gününü” yaşayamıyorsun? Seni her geçen gün daha canlı, genç, dinamik ve mutlu kılacak inanç sistemleri neler?

– Bu çalışma içerisinde kendine özel “Gelişim Stratejilerini” planlayacaksın

– Peki ama aşk, sevgi, tutku? Yaşamında, ülkende ya da Dünya’da her ne oluyorsa olsun, yine de her güne bu duygular ile uyanmak ister miydin?

3. Niyetin Gücü

Seni “O”na doğru çeken bir geleceği vizyonladıktan, geçmiş bağlarından arındıktan sonra özgür ruhunu kim tutabilir? Çalışmanın sonunda “İdeal Yaşam” bilinçaltı hipnotasyonu yapılacaktır.

Rich Waterman ile İçindeki Gücü Uyandır 16 Şubat 2018’de, saat 16.00 20.00 arasında Joint Idea Kanyon’da. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve bilet satın almak için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!