Hem doğasever hem de sıra dışı bir uzun yol arkadaşı olmanın 5 yolu

Otomobille uzun yola çıkmak bambaşka bir keyif. Özellikle şehrin içinde denk gelemediğimiz güzel doğa manzaraları, keyif veren dinlendirici molalar ve tüm bunlardan sizin kadar keyif alan bir arkadaşınızın olması, uzun bir yolculuğu eğlenceli ve unutulmaz kılar.

Uzun yolculuklarda önemli olan varacağınız yere ulaşmak kadar yolculuğunuzdan keyif de alabilmek. Bunun için yanınıza doğru bir yol arkadaşı almanız şart. Çünkü güzel zamanların geçirildiği bu yolculuklar, ilerideki yıllarda geriye dönüp baktığımızda mutlulukla ve yüzümüzde gülümsemelerle hatırladığımız anılara dönüşür. Bu anıları oluşturabilmek için ise güvenilir, yollara hakim ve sizi yarı yolda bırakmayacak kadar çevik yani vazgeçilmez bir yol arkadaşının olması büyük önem taşır. 

İşte keyifli yolculukların vazgeçilmezi “yol arkadaşının” olmazsa olmaz özellikleri:

Dayanıklı olması ve enerjisini doğru yönetebilmesi

Mükemmel bir yol arkadaşı olmanın ilk şartı, yolculuğun tüm şartlarına dayanıklı olmasından geçer. Yolculuğun keyfini çıkarmanın yanı sıra, enerjisini de doğru kullanabilmesi ve yolculuğun tamamında sizinle birlikte kalması, yol arkadaşınızı vazgeçilmez kılar. Yolculuklar zaman zaman yorucu olabilir ancak hızlı bir şekilde enerjisini yenileyen bir yol arkadaşı sizin de enerjinizi yükseltecektir.

Tamamen elektrikli Yeni BMW i3, kesintisiz şekilde 0’dan 100km/sa hıza 7,3 saniyede ulaşırken Yeni BMW i3s, aynı hıza çok daha hızlı bir biçimde, 6,9 saniyede ulaşır ve etkileyici performans sunar. Yeni BMW i3’ü ister evde ister yolda şarj edin, akıllı şarj olanakları esnek olmanızı ve aynı zamanda günlük kullanım mesafenize uygun kısa şarj sürelerinden yararlanmanızı sağlar.

Heyecan ve ilham verici olması

Yolculuklar uzadıkça, yol arkadaşınızın önemi de artar. Keyifli ve rahat bir yolculuk için, yol arkadaşınızın dinamik ve en az sizin kadar heyecanlı olması gerekir. Konforunuz için özen göstermesi de olmazsa olmaz. Böylece bu ikili bir araya geldiğinde en güzel deneyimleri yaşar ve başka insanlara da ilham verir.

Yeni BMW i3 ve BMW i3s bilinçli bir yaşam tarzının ifadesidir. Sadeliği ve iç tasarımda lounge karakterini yansıtan ilerici bir form diliyle tasarlanmıştır. Sürdürülebilir malzeme ve işlevsel detaylarla heyecan uyandıran tasarıma sahiptir. Bireyselliğiyle tarzınızı belirleyecek bir otomobil.

Yola ve yolculuğa sizin kadar hakim olması

Uzun yolculuklarda, yoldayken sürekli güncel kalmak ve hiçbir şeyi kaçırmamak önemlidir. Böylelikle hem gönül rahatlığıyla yeni maceralara atılabilir hem de gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Yol arkadaşınıza güvenebiliyor olmanız, dilediğiniz kadar uzaklara gitmeniz için size cesaret verir.

Yeni BMW i3 ve BMW i3s, günlük yaşantınızda güvenle kullanabileceğiniz yenilikçi teknolojilerle doludur. Sizi dış dünyaya bağlar, gelişmelerden haberdar eder, planlı olmanızı sağlar ve gitmek istediğiniz kadar uzağa götürür.

Doğasever olması

Uzun yol dediğimiz şey, çoğu zaman dağların, denizlerin, ağaçların bir araya gelerek muhteşem manzaralar oluşturduğu ve sizin tüm bu büyüleyici manzaralara tanık olduğunuz bir süreç. Yol arkadaşınızın bu güzelliklerin tadını sizinle beraber çıkarıyor olması, yolculuğunuzun keyfini arttıracak.

Yeni BMW i3 ve BMW i3s, sürdürülebilirliği günlük yaşamınıza uygulamayı kolaylaştırır. Otomobilinizi sürdüğünüzde emisyon üretilmez. Bu özelliği şehir içindeki hava kirliliğini azaltır ve size nefes alabileceğiniz daha temiz bir hava sağlar. Otomobilinizi “yeşil enerji” ya da güneş panellerinizden elde ettiğiniz enerjiyi kullanarak şarj ederseniz, sürekli olarak emisyonsuz şekilde yolculuk edebilirsiniz. ECO PRO modu menzili artırır ve genel olarak enerji tüketimini azaltır.

Çevik olması

Yollar keyiflidir, ancak her duruma uyum sağlayan, sizin kadar hareketli ve çevik bir yol arkadaşınızın olması bu mutluluğu katlar. Çünkü çevik bir yol arkadaşı, hem uzun mesafeli yolculuklarda hem de şehir trafiğinin içerisinde karşılaşabileceğiniz zorluklarla baş etmenizde en büyük yardımcınızdır. 

Yeni BMW i3 ve BMW i3s, modern ulaşımın zorluklarıyla başa çıkabilmeniz ve bu zorlukları sessizce aşabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. 300 km’ye kadar günlük kullanım menzili sunan Yeni BMW i3 ve BMW i3s yüksek gerilimli bataryalarını hızlı şarj özellikli bir DC istasyonunda kısa sürede doldurmanızı sağlar. Akıllı enerji yönetimi, hem şehir trafiğinde hem de daha uzun mesafeli yolculuklarda esneklik ve verimlilik sağlar.

Geleceğin otomobili yeni BMW i3 ve BMW i3s , güvenle kullanabileceğiniz yenilikçi teknolojilerle doludur. Sizi dış dünyaya bağlar, gelişmelerden haberdar eder, planlı olmanızı sağlar ve gitmek istediğiniz kadar uzağa güvenle götürür. Her zaman yola çıkmaya ve yeni yerler keşfetmeye hazırdır. Tüm bunları elektrikli sürüş keyfine yönelik şık ve öncü tasarımla gerçekleştirir.

 

Bu içerik Yeni BMW i3 ve BMW i3s katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement