Happybreathers ‘Nefesle Uyan’ egzersizleri ile dönüşmeye ve uyanmaya var mısınız?

nefesleuyan (1)Nefesin hayatımızdaki rahatlatıcı, dönüştürücü etkisini keşfeden Happybreathers’ı kısaca anlatmak gerekirse; keyifle nefes alan, dans eden, meditasyon yapan bir nefes topluluğu diyebiliriz. Tadına vardıkları nefesi herkesle paylaşabilmek için hareketli, sağlıklı ve yaşamı kucakladıkları eğlenceli etkinlikler düzenliyorlar. Ruh, beden, zihin bütünlüğü için her yeni ayın ilk günü “HappyBreathers Nefesle Uyan” aktivitesi düzenliyorlar.

Demet Gülser liderliğinde gerçekleşecek olan Happybreathers’ın ikinci etkinliği ile yeni güne nefesle, neşeyle, dansla, hareket ve huzurla girmek için siz de kendiniz için yeni bir şey yapın, “Nefesle Uyan” etkinliğine katılın !

Ocak ayında gerçekleşen Happybreathers etkinliğinin görüntülerini websitesinden ve facebook sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

https://www.facebook.com/happybreathers

Ne zaman?

06 Şubat Cumartesi 09:00-11:00

Nerede :

The House Residence BOMONTİ
Cumhuriyet Mah. Düzoğlu Sok.
No:2 Bomonti / Şişli

Kahvaltı :

Hafif atıştırmalıklar, meyve, Juico meyve suyu ve çay

Program :

09:00 – 09:30 Uyanış Meditasyonu
09:30 – 10:15 Dans
10:15 – 10:45 Neşe Nefesi

Ne giymeliyiz ?

Rahat kıyafet ve spor ayakkabılar. Bol bol dans edileceği için yedek tişört iyi bir fikir olabilir J Matını evde yalnız bırakmak istemeyenler matlarını da getirebilirler.

Çok erken değil mi?

Tabii erken! Amacımız uyanmak ve uyandırmak, dediğimiz gibi yepyeni bir şey yapacağız. Çok keyif alacaksınız ve tadı damağınızda kalacak. Bir sonraki yeni ayı ve etkinliği iple çekeceksin.

Biletinizi Biletino’dan alabilirsiniz. https://www.biletino.com/event/eventdetail/2130

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!