Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Masanın Altında

Herkese yeniden merhaba! Bu hafta yine bir tiyatro oyunu ile karşınızdayım: Masanın Altında.

Çevirmenlik yaparak geçimini sağlayan Florence, ek gelir elde etmek için, yaşadığı evdeki çalışma masasının altını ayakkabı tamirciliği yapan bir göçmene kiralamıştır. Zaman geçtikçe, bir “kiracı kiracısı” olan Dragomir ile Florence arasındaki bağ güçlenmeye ve Florence’in hayatı değişmeye başlar. Kara mizah türündeki oyun, sınıf farklılıklarına getirdiği eleştirinin yanı sıra göçmenlik kavramına da alışılmadık bir perspektiften bakarken, giderek küçülen ve yalnızlaşan bireyin sıkışmışlığını, kadın-erkek ekseninde anlatıyor.

Bizim Tiyatro’nun bu sezon ilk oyunu olan Masanın Altında oyuncularıyla çok keyifli bir röportaj yaptık. Oyunu bizzat izlemiş biri olarak; oyuncular oynarken eğleniyorlar ve biz de izleyici olarak çok eğleniyoruz. Gidip izlemenizi tavsiye ediyorum.

MEMETCAN DİPER & DERYA ARTEMEL İLE ''MASANIN ALTINDA'' OYUNUNU KONUŞTUK! | Aslı Aybars

Beni Instagram hesabımdan takip ederek hemen hemen her hafta yaptığım yarışmalara katılabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, hoşça kalın!

İlginizi çekebilir: Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Vahşi Batı

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam