Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Güle Güle Diva

Sevgili okurlarım, hepinize merhaba! Tiyatro sezonu tam gaz devam ederken ben de izlemeye ve sizlere yazmaya devam ediyorum. Bu hafta hepinizin çok sevdiği tatlı, muzip ve yetenekli arkadaşım Selen Uçer ile oyuncusu olduğu Güle Güle Diva adlı oyun ile ilgili çok keyifli, eğlenceli bir röportaj yaptım.

Güle Güle Diva oyununu şöyle anlatayım: Şöhretinin zirvesindeyken inzivaya çekilen büyük diva yıllar sonra geri döndü. Bize yepyeni ve muazzam bir şarkı getirdi. Merakla beklenen ilk konser. Kaybolmuş konser biletleri, bir hastanenin odaları, kapıları, koridorları… Hastanede sırasını bekleyen bir kadın, geri dönüşün, unutuşun, kaçıp gitmenin ve başka kadınların hüzünlü ve komik öyküsünü anlatıyor. Hatırla hatırla hatırla! Şarkılarını hatırla. Seni çok seviyoruz Diva!

Oyun hakkında çokça konuştuk, bunun yanında kulis arkasında neler oluyor, oyuna nasıl hazırlanılıyor bunlar hakkında da oldukça eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdik.

Bu tatlı sohbeti izlemek kaçırmayın.

SELEN UÇER İLE ''GÜLE GÜLE DİVA'' OYUNUNU KONUŞTUK! | Aslı Aybars

Herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz bana, Instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

İlginizi çekebilir: Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: 10 Saniye

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam