Haftanın sağlık röportajı: Beslenme uzmanı Gizem Sevin ile aralıklı oruç ve besin takviyeleri üzerine

Herkese merhabalar tekrardan sevgili okurlarım. Umarım iyisinizdir. Çokça merak edilen aralıklı oruç konusunu ayrıntılarıyla konuşmaya devam ediyoruz. Sevgili arkadaşım Beslenme Uzmanı Gizem Sevin, yine beni kırmadı, yorulmadan sıkılmadan anlattı. Kendisine yine buradan da çok çok teşekkür ediyorum.

Bu sefer aralıklı oruç ve beslenme takviyeleri hakkında konuştuk sevgili arkadaşım Gizem ile. Aralıklı oruç yaparken besin takviyesi alınır mı? Alınabiliyorsa kimler almalı? İçlerindeki şeker, aralıklı orucu etkiler mi? Aralıklı oruçtan nasıl en iyi sonucu alabiliriz? Bu ve daha birçok soruya cevap aradık.

Bunların dışında sizlerden gelen değerli soruları da cevapladık. Önemli notlarımızı aldık. Gerçekten çok tatlı bir sohbet oldu. Tatlılığının yanında çok da verimli geçti. Size de aralıklı oruç hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için sohbetimizi izlemek kaldı. Aklınıza takılan sorular var ise bana lütfen Instagram hesabımdan iletin. Gelecek bölümlerimizde cevaplamaya çalışacağız. 

ARALIKLI ORUÇ (INTERMITTENT FASTING) YAPARKEN BESİN TAKVİYESİ KULLANILIR MI? | Aslı Aybars

Tıklamışken takip et butonuna tıklarsanız da çok sevinirim. Herkese sevgiler! Sağlıcakla kalın!

İlginizi çekebilir: Haftanın sağlık röportajı: Beslenme uzmanı Gizem Sevin ile Intermittent Fasting üzerine

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam