Günlük burç yorumları: 9 Şubat

9 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
9 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Yeni bir projeyle ilgili bilgi verirken temkinli olmanız geriyor. Başarılı olabilmek için, ağzınızı sıkı tutmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: 1920’lere kadar uzanan çalışmaların sonuçları, insanların hedefleri hakkında konuştuklarında hedefe ulaşma şanslarının azaldığı yönünde. Derek Sivers’ın bu konudaki ilham verici konuşması için; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Boğa

Yakın bir arkadaşınızla beraber üzerinde çalıştığınız proje, finansal olarak sonuç vermeye başlaması, projenin başarılı olma ihtimaline olan inancınızı arttıracak.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize doğru adım atacak gücü ve motivasyonu içinizde bulabilmeniz için, önce kendinize inanmanız gerekiyor. Bu konudaki endişelerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak bir uzman görüşü için; “Başarısız olma kaygısı

İkizler

Üstlerinizle neyi yapıp yapamayacağınız hakkında açık bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuşma, birden çok proje için çalışma şansınızı arttırabilir.

Uplifers önerisi: Dengeli bir hayat sürebilmek için, hayatınızın her alanına gereken miktarda vakit ayırmalısınız. Eğer sorumluluklarınız size fazla geliyor ve çalışma sürenizin tercih ettiğinizden fazla olmasına neden oluyorsa, bunu açıkça dile getirerek, gerekirse hayır deyin. “Hayır deme korkusu

Yengeç

Sürekli iletişim halinde olma zorunluluğunuzdan sıkılmış olabilirsiniz. Eğer hayatınız için önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, bu konuyla ilgili yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Seçeceğiniz yolun, hedeflerinize ulaşma konusunda size avantaj sağlayıp sağlamayacağını göz önünde bulundurarak karar verin. Bu konuda yardımcı olabilecek öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Aslan

İşinizle ilgili harcamalarınızda, bütçenizi aşmamaya özen gösterin. Bütçe planlamanıza sadık kalmanın önemini fark edeceksiniz.

Uplifers önerisi: Beklenmedik harcamalarınızı karşılayabilmek için, bütçe planlamanızı yaparken onlar için de bir kalem oluşturmaya özen gösterin. İlerleyen zamanlardaki ekstralar için, kenarda bir miktar para bulundurmanın faydasını görebilirsiniz.

Başak

Geleceği parlak olan yeni bir iş ilişkisi geliştirebilirsiniz. Ortaklarınızın motivasyonu ve enerjisi, ihtiyacınız olan şey olabilir.

Uplifers önerisi: Kendini iş hayatında kanıtlamış kişilerden, başarı ve motivasyon konularında öneriler için; “Ersan Özer’le başarı ve motivasyon üzerine

Terazi

Siz iletişim becerilerinizi geliştirdikçe, enerjiniz, iş arkadaşlarınızla kuracağınız diyaloglara yansıyacak.

Uplifers önerisi: Güçlü bir duruş, kendinize olan güveninizi de arttıracağından; ilişkilerinizi geliştirmek ve etkileyiciliğinizi arttırabilmek için, beden dilinizi geliştirin. Konuyla ilgili araştırmaların sonuçları için; “Beden dili ve benlik etkileşimi – Video

Akrep

Eğer yeni tanıştığınız ve hoşlanıyor olduğunuz biri kişisel sorular sormaya başlarsa, bu durumu tekrar buluşma isteğinizi dile getirmek için kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karşınızdaki kişiyi etkileyebilmek için, önce açık ve kendiniz olmanız gerekiyor. Diğer öneriler içinse;  “Baştan çıkarma sanatı: Karşı konulmaz olmanın yolları

Yay

Ailenizle ilgili konularda anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Pişman olacağınız bir şeyler söylememek için, söyleyeceklerinizi tekrar düşünmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Ne kadar gergin olursanız olun, karşınızdakini kırmak, sorunların çözümü için bir fayda sağlamaz. Karşılıklı anlayış için empati kurmaya çalışarak, daha sağlıklı çözümler bulabilirsiniz. “Empati nedir, ne değildir?

Oğlak

İşinizle ilgili bir konuda hemen karar vermeniz gerekirse, hazırlıklarınız tekrar geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hızlı hareket etmeye çalışmak, hata yapma riskinizi arttırabilir. Bu hataların başarıya ulaşmanıza engel olmaması için, işinizi teslim etmeden önce, mutlaka kontrol edin.

Kova

Sevdikleriniz için hediye almanız gerekiyorsa, bütçenizi aşmanız söz konusu olabilir. Daha hesaplı olmaya özen göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: Hediyelerinizin maddi değeri, karşınızdakinin mutlu olması için çok büyük önem taşımıyor. Bazen bir öpücük, iltifat ya da içten gelen sevgi sözcükleri; maddiyatın verebileceği her şeyden daha değerli olabilir.

Balık

Evinizin dekorasyonuyla ilgili, yenilemeler ve düzenlemeler yamak isteyebilirsiniz. Bugün, planlarınızın üzerinden geçebilmek için uygun zamanı bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak, her zaman masraflı olmak zorunda değil. Dekorasyonla ilgili masrafsız ve etkili öneriler için; “Evinizin havasını değiştirecek pratik öneriler

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!