Günlük burç yorumları: 9 Mayıs

9 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
9 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Yeni gelir kaynaklarınızdan biri, bugünlerde kazanç getirmeye başlayabilir. Kendinize has yetenekleriniz de, size farklı bir gelir kapısı açabilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler için planlamalar yaparken, kişisel yeteneklerinizi göz ardı etmeyin. Sizi başkalarından farklı kılan özellikleriniz, projelerinizi de ileriye taşıyabilir.

Boğa Burcu

Bugünlerde, sizin için özel olan ilişkilerinizden birinde meydana gelecek olan değişiklik, ikiniz için yeni bir başlangıcı müjdeliyor olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni bir ilişkinin başlangıcında yer alan flört aşamasıyla ilgili yardımcı olabilecek öneriler için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

İkizler Burcu

Bugünlerde yalnız kalmak ve kendinize biraz daha zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Aşk çok yakınınızda.

Uplifers önerisi: Yalnızlığın tadını çıkarabilmek için, kendinize ayırdığınız zamanın kaliteli olmasına özen gösterin. İç sesinizi dinleyin ve yapmak istediğiniz şeylere odaklanın. “Yalnız kalmanın tadını çıkarın

Yengeç Burcu

Çalıştığınız yerde yeni bir sorumluluk almanız söz konusu olabilir. Aynı zamanda ilgi alanlarınızdan birini gelir kaynağına dönüştürmek için harekete geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yetenekleriniz ve ilgili alanlarınız, siz kendinizi geliştirdikçe, karşınıza sosyal ve maddi alanlarda yeni fırsatlar çıkarabilir. Hobilerinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin; “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

Aslan Burcu

Bugünlerde katılmanız gereken birçok sosyal etkinlik olabilir. Bu etkinlikler sırasında, çevrenizden biriyle aranızda bir elektriklenme meydana gelebilir.

Uplifers önerisi: Karşınızdaki kişiden alacağınız elektrik sizi heyecanlandırsa da, bu durum aşkı bulduğunuz anlamına gelmeyebilir. Duygularınızı tartmanıza yardımcı olacak bir bakış açısı için; “Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

Başak Burcu

Bugünlerde tatil planı yapmak için elinize bir fırsat geçebilir. Denizaşırı bir seyahat, farklı şeyler deneyimlemenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Seyahat önerileri, farklı ülkelerin sanal turları ve yeni keşifler için, “Explore up” kategorimize bir göz atın.

Terazi Burcu

Bugünlerde yapacağınız iş anlaşmalarında oldukça avantajlı bir pozisyonda olacaksınız. Başınıza talih kuşu konabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız anlaşmalarda avantajlı konumda olabilmek için, ikna becerinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin. Konuyla ilgili etkili ipuçları için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Akrep Burcu

Bugün kuracağınız iş ortaklıkları ya da kişisel işbirlikleri, gelecekte size finansal açıdan kazanç sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi geliştirebilmenize yardımcı olacak fırsatların nereden geleceği belli olmaz. Sosyal çevrenizi geliştirmeyi ihmal etmeyin. “Hayatınıza yatırım yapın

Yay Burcu

Güneş tutulmasının da etkisiyle, iş hayatında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Özgeçmişinizi güncellemenizde ve referanslarınızı sağlamlaştırmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Özgeçmişiniz, işverenlerin dikkatini çekmenize yardımcı olurken, başvurduğunuz bir işe kabul edilebilmek için görüşmenizi başarılı şekilde tamamlamanız şart. Konuyla ilgili öneriler için; “İş görüşmelerinde başarılı olmak için 10 ipucu

Oğlak Burcu

Yalnızsanız ve aşkı arıyorsanız, güneş tutulmasının etkisiyle bugünlerde ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başlayacağınız yeni ilişkide, mutluluğu ve huzuru bulabilmek ve kalıcı hale getirebilmek için önerilerimize bir göz atın; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Kova Burcu

Güneş tutulması, ev hayatınızla ilgili olumlu değişimleri beraberinde getirebilir. Hayalinizdeki evi aramak için işe koyulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki evi ararken ilham alabilmek için, dünyanın dört bir yanından en yaratıcı evlere bir göz atın; “Şaşırtıcı yaşam alanları

Balık Burcu

İletişimle ilgili konularda karşınıza bir kariyer fırsatı çıkabilir. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir ya da ders vermeye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel tatmininizi sağlayabilmek ve başkalarının hayatını değiştirebilmek için, birikimlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!