Günlük burç yorumları: 9 Kasım

Koç Burcu

Gözünüzü karartmış, ciddi kararlar almak üzeresiniz. Belki yeni bir iş, belki yeni bir aşk… İçinizi kararttığınız bu dönem çok yakında değişecek durumlarla aydınlığa kavuşacak. Risk almaktan korkmayın.

Uplifers önerisi: Risk almak, sizin için her zaman çok zor olmuş olabilir. Korkarak bazı adımları atmaktan kendinizi alıkoyuyor olabilirsiniz ama artık tüm işaretler zamanın geldiğini gösteriyor: “Yaşamı iliklerinizde hissetmek için: Risk alın”

Boğa Burcu

Havada aşk kokusu var şarkısı bu aralar sizin için çalıyor. Girdiğiniz ortamlarda gözlerini sizden alamayan birileri olduğu kesin. Romantik ve mutlu anlar için beklemede kalın. Midenizde kelebeklerin uçuşması an meselesi.

Uplifers önerisi: Artık geçmişin üzerine sünger çekme zamanı gelmiş olabilir. Doğru insanı bulduğunuzda hissedeceksiniz, duygularınıza güvenin: “Doğru kişiyi hayatınıza çekmek için atmanız gereken adımları açıklıyoruz”

İkizler Burcu

Kariyer basamaklarında büyük bir sıçrayış söz konusu sizin için. Üzerinde çalıştığınız konu her ne ise en iyisini yaptığınızın herkes farkında. Merak etmeyin, çalışmalarınızın karşılığını almanıza çok az kaldı.

Uplifers önerisi: Kendinize olan güveninizi asla kaybetmeyin. Siz elinizden gelenin en iyisini yaptıktan sonra işlerinizde başarısız olma ihtimaliniz çok az: “Girişimlerinizde başarılı olmak için izlemeniz gereken 15 adım”

Yengeç Burcu

Harcamalarınızın kontrolünü biraz kaybetmiş gibisiniz. Paranızın hesabını yapmaya ve tasarruf önerilerini hayatınıza katmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, zararın neresinden dönülürse kardır.

Uplifers önerisi: Bütçenizi toparlama zamanı geldi de geçiyor. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak için ihtiyacınız olan ilhamı Kakeibo ile bulabilirsiniz: “Kakeibo: Japon bütçe ve tasarruf sanatı”

Aslan Burcu

Kendinizi bu kadar yormamanız gerektiğini sık sık dile getirip bir türlü gerçekleştiremiyorsunuz. Bu kadar yoğunluğun arasında kendinize zaman ayırmak zor olsa da verimli işler çıkarmaya devam etmek için dinlenmeniz gerektiğini hatırlamalısınız.

Uplifers önerisi: Biraz durup kendini dinlemenin, zihninizi sakinleştirmenin tam zamanı: “Nefes alarak rahatla: Nefes meditasyonunun 7 faydası”

Başak Burcu

İyi niyetli olduğunuz ve herkesin söylediklerine önem verdiğiniz çok açık, fakat başkalarının düşüncelerinizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Kendinizi dinlemeyi, önce içinize sormayı unutmayın.

Uplifers önerisi: Her söylenene kulak verirseniz yakında kendi sözlerinizi unutacak hale gelebilirsiniz. Boş verin, kim ne istiyorsa söylesin, siz önce kendinizi dinleyin: “Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin”

Terazi Burcu

Uzun zamandır kalabalık ortamlarda keyifli zaman geçiriyor olsanız da biraz kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var. Zihninizi sakinleştirebileceğiniz bir ortam yaratıp kendinizi dinlemelisiniz.

Uplifers önerisi: En çok ihtiyaç duyduğunuz şeyin biraz yalnızlık olduğunun farkına varmalısınız. Düşüncelerinizi bir düzene sokmanın şimdi tam zamanı: “İç huzuru ve mutluluğu yakalamanın 10 basit yolu”

Akrep Burcu

Çok uzun zamandır beklediğiniz bir hediye size doğru yola çıkmış geliyor. Sanki yanında uzaklardan birini de getiriyor gibi. Gözlerinizin sık sık dalmasının güzel bir sebebi var.

Uplifers önerisi: Doğum gününüzde beklentileriniz gerçeğe dönüşecek gibi duruyor olsa da kendi şansınızı yaratmak istiyorsanız: “Nasıl şanslı olunur: İyi şans, kötü şans ve şansınızı artırmanın yolları”

Yay Burcu

Eski rutinlerinize dönmek için çok heyecanlısınız ama bir türlü başlayamıyorsunuz. Belki havalardan belki işlerin yoğunluğundan kendinizde bulamadığınız o motivasyon hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkacak, merak etmeyin.

Uplifers önerisi: Eski rutinlerinize dönmek hiç zor değil, endişelenmeyin. Tek ihtiyacınız yeniden başlayacak gücü kendinizde toplamanız; bir kere başladıktan sonra tüm motivasyonunuzun geri geldiğini hissedeceksiniz: “Günlük rutin oluşturma ve günü planlama rehberi: Üretken bir günün formülü”

Oğlak Burcu

Bu kadar yorulduktan sonra artık dinlenme moduna geçmelisiniz. Kendinizi yıpratarak ve özel hayatınızı ihmal ederek sakin bir yaşantı sürdürmeniz çok zor. Partnerinizin sizi özlediği her halinden belli, ona vakit ayırmalısınız.

Uplifers önerisi: Aşkınızı yeniden alevlendirecek, partnerinizle keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak önerileri inceleyerek işlere ara verebilir, romantik anlar geçirebilirsiniz: “Sevgili ile yapılacak birbirinden romantik 40 aktivite”

Kova Burcu

Tüm dünyayı siz kurtaramazsınız. Herkesin kendi sorunlarıyla yüzleşmeyi öğrenmesi gerekiyor. Biraz kendinizi geri planda tutun ve bırakın sevdikleriniz biraz da kendileri zorlukların üstesinden gelmek için çaba harcasınlar.

Uplifers önerisi: Biraz dengeye ihtiyacınız var. Herkesi, her şeyi bu kadar önemsemeyi bırakmalısınız: “Fazla önemseme sorunu: Umursamazlık ve aşırı duyarlılık arasında dengeyi bulmanın yolları”

Balık Burcu

Bu aralar sağlığınızla ilgili canınız sıkılıyor olabilir. Mevsim geçişlerinde bağışıklığınızı güçlü tutmak için önlemlerinizi almaya ve bedeninizi sık sık dinlendirmeye gayret edin. Sağlıklı günlerinizin kıymetini bilin.

Uplifers önerisi:  Mevsim geçişlerinde bedeninize daha fazla özen göstermeniz gerektiğini unutmayın: “Sonbahar mevsimine geçişi kolaylaştıracak öz bakım önerileri”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!