Günlük burç yorumları: 7 Mart

7 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
7 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Kariyerinizle ilgili, önemli ve etkileri uzun sürecek değişiklikler söz konusu olabilir. Bu değişikliği, yeni alanlara açılmak için bir fırsat olarak görmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Başarılı bir iş hayatı için, gelecek planlarınızı büyümek doğrultusunda yaparken; risk almaktan da çekinmeyin. Sizi geliştirecek tüm yatırımlar için; “Hayatınıza yatırım yapın

Boğa

Bugünlerde, yeni gruplarla iletişim ve işbirliği halinde olabilirsiniz. Kaynaklarınızı geliştirmek, yaptığınız işin meyvelerini almanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Hedefleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda; size fayda sağlayabilecek işbirlikleri yapmaktan çekinmeyin.

İkizler

Yaratıcılığınız ve kariyerinizle ilgili heyecanınız yükselişte. Amacınızın ve hedeflerinizin, değerli bir iz bıraktığından emin olmak istiyorsunuz.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işte başarıya ulaşmak, size mutluluğu getireceği gibi; çevrenizdekiler tarafından fark edilmenizi sağlayacak izler bırakmanızı da sağlayacaktır. Başarı yolunda yardımcı olacak öneriler için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Yengeç

Bakış açınızı genişlettikçe, partnerinizle ilgili kararlar almanız gerekebilir. Birbirinize karşı olan anlayışınızın gelişmesi söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Partneriniz ve ilişkinizle ilgili herhangi bir konuda adım atmadan önce, ilişkinizin sizi mutlu edip etmediğini gözden geçirmek isteyebilirsiniz; “İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?

Aslan

Bir kurumla herhangi bir konuda görüşmeler yapabilirsiniz. Detaylardaki çelişkileri fark etmekte gecikmeyeceksiniz.

Uplifers önerisi: Yapacağınız görüşmelerde, sizi olumsuz etkileyecek herhangi bir ayrıntı söz konusu ise; konuyu dile getirmekten çekinmeyin.

Başak

Hassas konularda inatçı bir tavır takınıyor olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmenin farklı yollarını aramanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sağlıklı ilişkilerin temelinde, doğru şekilde iletişim kurmak vardır. Kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmeniz için öneriler; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Terazi

Bugünlerde, yeni alışkanlıklar ve beceriler edinmeniz söz konusu olabilir. Başkalarına yardım etmek konusundaki yeteneğiniz, sizin ve ailenizin üzerinde uzun süreli etkiler yaratabilir.

Uplifers önerisi: Hem kendine yeten bir birey olabilmek, hem de etrafınızdakilere yardımcı olabilmek için; kendinizi belli bir düzeyde geliştirmeniz şart. Her daim yararlanabileceğiniz alışkanlık ve beceriler listesi; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Akrep

Yaratıcılığınız en yüksek seviyesine ulaşmak üzere. Alışılmadık fikirler ve sinerji yaratabilecek uygulamaları bir araya getirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızdan en iyi şekilde faydalanabilmek ve fikirlerinizi uygulayabilmek için; kişisel verimliliğinizi arttırmanın yollarını arayın. Konuyla ilgili öneriler için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Yay

Evinizle ilgili bir çok gelişme söz konusu olabilir. Planlarınızı tekrar gözden geçirmek ve seçeneklerinizi araştırmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer planlarınız arasında taşınmak ya da farklı bir yaşam alanı oluşturmak varsa, ilham verecek örnekler için; “Şaşırtıcı yaşam alanları

Oğlak

İletişim becerileriniz yükseliştre. Nedeni fikirlerinizi açıklığa kavuşturmanız ya da olumlu bir bakış açınız olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatımızda pozitif duygu ve düşüncelere yer açarak, mutluluğu ve başarıyı yakalamamız mümkün. Mutluluğu ve başarıyı seçmenize yardımcı olaması için; “Kendimizi mutlu olmak için eğitebilir miyiz?

Kova

Kaynaklarınızı gözden geçirmek için oldukça uygun bir zaman. Kontratlar imzalayabilir ya da finansal yükümlülükleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Finansal yükümlülüklerin üzerinizde oluşturduğu baskıyı azaltabilmek ve daha rahat bir hayat yaşayabilmek için, bir miktar birikiminiz olması şart. Dünün önemsiz miktarları bir araya gelerek bugünün keyfini çıkarmanızı sağlayabilir.

Balık

Amaçlarınıza ulaşabilmek için, bazı konulardaki çabalarınızdan feragat etmeniz gerekebilir. Harekete geçmeden önce tüm planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Net ve gerçekçi hedefler koyduktan sonra, bu hedeflere ulaşabilmek için detaylı bir plan yapmak; başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır; “Başarıya ulaşmanın yolları

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!