Günlük burç yorumları: 5 Mart

5 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
5 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Gizlice ilerlettiğiniz önemli bir iş anlaşması ortaya çıkmak üzere olabilir. Son dakika detaylarını gözden geçirmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Planlarınız ne yönde olursa olsun, hiçbir şeyin sonsuza dek gizli kalmayacağının bilincinde olarak; her duruma karşı hazırlıklı olun.

Boğa

Uluslararası bağlantılarınızla yapacağınız olası bir iş birliği oldukça kârlı çıkmanızı sağlayabilir. Gurp çalışmalarına ağırlık vermek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Grup çalışmalarında, grup üyeleri arasındaki dinamikler oldukça önemlidir. İletişimi doğru şekilde kurduğunuzdan emin olun.

İkizler

Profesyonel hayatınızda saygınlığınız artıyor. Elinize, patronunuzu etkilemek ya da gelişim göstermek için bir fırsat geçebilir.

Uplifers önerisi: Elinize geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirebilmek için, üretken bir şekilde çalışmanız şart. Yardımcı olabilecek öneriler için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Yengeç

Yakın zamanda tanıştığınız birinin sorumlu davranışlarından etkilenebilirsiniz. Aranızdaki diyalog, özel bir ilişkiye dönüşebilir.

Uplifers önerisi: Eğer tanıştığınız kişiyi, romantik olarak da etkilemek istiyorsanız; “Baştan çıkarma sanatı: Karşı konulmaz olmanın yolları

Aslan

Evinizi yeniden düzenleme ya da birtakım değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizi yeniden düzenlemek istiyorsanız, pratik önerilerimiz işinize yarayabilir; “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız ve pratik öneriler

Başak

Sevgilinizle aranızda hararetli bir konuşma geçebilir. Bu diyalog ikinizi yakınlaştıracak.

Uplifers önerisi: Tüm ilişkilerde, ilişkinin iyi bir şekilde sürebilmesi için doğru şekilde iletişim kurmanız önemlidir. Uzun ömürlü ve sağlıklı bir ilişki için; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Terazi

Part time ya da evden çalışma imkanı bulduğunuz işiniz, sonuç vermeye başlayacak. Gelirinizde artış söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Maddi durumunuz ne kadar yükselişte olursa olsun, kenara bir miktar para koyarak birikim yapmayı ihmal etmeyin.

Akrep

Sizin için özel biriyle kolayca iletişim kurabileceksiniz. Duygularının şekillenmesi zaman alsa da, gerçek olduklarını fark edeceksiniz.

Uplifers önerisi: Sizin için özel olan kişinin neler hissettiğini merak ediyorsanız, fikir edinmenize yardımcı olacak öneriler için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Yay

Bugün, bir yakınınızın yardımını göreceksiniz. Eğer finansal bir yardım değilse, manevi bir destek söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Sevdikleriniz her zaman yanınızda olacak ve size destek vermek için ellerinden geleni yapacaklardır. Onlara vakit ayırmayı ve sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin.

Oğlak

Herhangi bir sunum ya da konuşma yapmanız söz konusuysa, söyledikleriniz oldukça dikkate alınacak. Sözlerinizi dikkatle seçmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Yapacağınız sunum ya da konuşmada neler söylediğiniz kadar, nasıl söylediğiniz de önemli. Daha etkili bir algı yaratman için, daha güçlü bir duruş yaratın; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Kova

Profesyonel yıldızınız yükselişte. Zam istiyorsanız, olumlu cevap alabilirsiniz. Maddi anlamda istikrarı yakalayacaksınız.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işin değerinin bilincinde olun ve hak ettiği değeri istemekten çekinmeyin. Değerinizi bilen ve birlikte çalışmaktan keyif alacağınız birilerini elbet bulacaksınız.

Balık

Fiziksel görünüşünüzle ilgili bir değişiklik planlıyorsanız, bugün ilerleme kaydedebilirsiniz. Kendinize olan güveninizin artmasıyla, romantik gelişmeler de söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Karşınızdakini etkilemenize yardımcı olmasının yanı sıra, özgüveninizi de arttıracak öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!