Günlük burç yorumları: 28 Şubat

28 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
28 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Kendinizi yeniden keşfetmekle ilgili arayışınızda, en büyük yardım dışardan gelebilir. Öneriler, şu anda en çok ihtiyacınız olan şey olabilir.

Uplifers önerisi: Bazen, herhangi konuyla ilgili en iyi fikirler, konunun sizin kadar içerisinde olmayan ve objektif bir gözle bakabilen kişilerden gelebilir. Çıkış yolunuz daha kolay bulabilmek için, tıkandığınız yerde yardım istemekten çekinmeyin. “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Boğa

Hangi yöne gideceğiniz konusunda karar veremiyor olabilirsiniz. Düşüncesizce hareket etmek, kararlarınızı bozmanıza neden olacağından, kendinizi tutmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sistemli davranmak, atacağınız her adımda doğru yöntemi bularak doğru kararlar vermenize yardımcı olur. Karar verirken uygulayabileceğiniz diğer öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

İkizler

Kariyerinizle ilgili önemli kararların eşiğine gelebilirsiniz. Seçeneklerinizi değerlendirmek için iyi bir fırsat.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşmak yolunda, tüm seçeneklerinizi gözden geçirmek, doğru adımlar atmanıza yardımcı olacaktır. Önemli kararlarınız için, gereken vakti ve enerjiyi harcamaktan çekinmeyin.

Yengeç

Yeni ve yaratıcı fikirlerinizi gözden geçirmenize imkan veren bir keşif yolculuğunda olabilirsiniz. Biraz derine inmek işinize yarayabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi keşfetmek için çıktığınız yolculukta, daha derine inebilmek ve aradığınız cevapları bulabilmek için; kendinize karşı dürüst ve açık olun.

Aslan

Çevrenizdekilerle aile üyeleriniz ya da evinizle ilgili konularda pazarlıklara girişebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Doğru şekilde iletişim kurmak, anlaşmazlıkların ve tartışmaların büyümesine engel olur. Karşınızdakini daha iyi anlamak ve kendinizi daha iyi ifade edebilmek için; “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Başak

Sevgilinizle, kariyerinizle ilgili fikir alışverişi yaparken, ilginç konular gündeme gelebilir.

Uplifers önerisi: Fikir alışverişi yapmak, başladığınız yerden çok farklı noktalara ulaşmanıza sağlayabilir. Ancak fikir alışverişi yaptığınız kişilerin güvendiğiniz kişiler olmasına dikkat edin.

Terazi

Kariyeriniz, birçok gezegen tarafından destekleniyor. İşinizle ilgili bir etkinlikte bulunabilir ya da grup çalışmalarında öne çıkabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gezegenlerin desteğinden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için; “Daha verimli çalışmanın yolları

Akrep

Konuların can alıcı noktasına ulaşabilmek için, yeteneklerinizden faydalanmak istiyor olabilirsiniz. Araştırma konusundaki yetenekleriniz işe yarayabilir.

Uplifers önerisi: Farklı konulardaki becerilerinizi geliştirmek, hayat boyu kendi kendinize yetebilmenizi sağlar. Başkalarına ihtiyaç duymadan, işlerinizi pratik yollarla halledebilmek için; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey

Yay

Evinizde ve çevresinde hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan desteği alacaksınız.

Uplifers önerisi: Kendi işinizi kendiniz yapıyor olmak gurur duyulacak bir şeydir. Ancak ihtiyacınız olduğunda yardım istemekten çekinmeyin. Yardım istemek işlerinizi kolaylaştıracağı gibi, çevrenizdekilere de paylaşma fırsatı vererek iyi hissettirir.

Oğlak

Sözleriniz her zamankinden daha etkili olacak. Ağzınızdan çıkanları dikkatli seçmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Konuşmaya başlamadan önce, söyleyeceklerinizi empati süzgecinden geçirmek, daha dikkatli seçimler yapmanızı sağlayacaktır. “Empati nedir, ne değildir?

Kova

Sınırlarınızı biraz zorlayarak, aldığınız verimi çabalarınıza eşitlemek için neler yapabileceğinizi görmeniz için uygun bir zaman olabilir.

Uplifers önerisi: 100’lük liste, sadece farkında olduğunuz seçeneklerin değil, bilinçaltınızda gizlenen fikirleri de keşfetmenize yardımcı olacak bir fikir üretme tekniğidir. Sınırlarınızı zorlamanıza yardımcı olacak bu teknik için; “Her derde deva 100’lük liste

Balık

Görünürlüğünüzü arttıracak konuşma ya da ders verme gibi konularda oldukça heyecanlı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Etkileyiciliğinizi ve ikna kabiliyetinizi arttırabilmek için, güçlü bir beden diline sahip olmanızda fayda var. Bilimsel araştırmalarla desteklenen öneriler için; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!