Günlük burç yorumları: 28 Mart

28 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
28 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç burcundaki Venüs sayesinde, çekiciliğiniz üzerinizde olacak. Dış görünüşünüzle ilgili konularda, alışılmışın dışına çıkmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız, kadın ve erkek modası, dünyadaki trendler ve stil önerileri için; “Style up” kategorimize göz atmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu

Olayların beklenmedik şekilde gelişmesiyle, hislerinizi itiraf etmek ya da karşılık bulmayan hislerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlişkinizi sadece ilişkide olmak için ya da aşkı bulamayacağınızı düşündüğünüz için sürdürmeyin. Yaşadıklarınızı gözden geçirmenize yardımcı olacak sorular; “İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?

İkizler Burcu

Yalnızsanız ya da aşkı arıyorsanız, hislerinizin güçlü olduğu yakın bir arkadaşınızla romantizm fikrini gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Etkilendiğiniz ve size karşı hislerini merak ettiğiniz biri varsa, aradığınız cevapları bulmanıza yardımcı olacak sorular için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Yengeç Burcu

Karşınıza çıkabilecek baş döndürücü bir fırsat, profesyonel statünüzü yükseltebilir. Dikkatli değerlendirmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Karşınıza çıkan fırsatları, yeterince değerlendirdiğinize emin olun ve asla hazır olmadığınızı düşünerek reddetmeyin. Başarıya ulaşmanızı sağlayacak diğer öneriler için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Aslan Burcu

Denizaşırı bir seyahatinizde, aşk karşınıza çıkabilir. Tanışacağınız kişi, kısa sürede nefesinizi kesebilir.

Uplifers önerisi: Aşk karşınıza çıktığında, onu kaçırmamak için; “Baştan çıkarma sanatı: Karşı konulmaz olmanın yolları

Başak Burcu

Bugünlerde karşınıza beklenmedik bir yatırım fırsatı çıkabilir. Bu fırsattan yararlanmak istiyor olsanız da, yeterli araştırmayı yaptığınıza emin olmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeterli araştırma yapmadan yapacağınız yatırımlar, size her zaman kazanç sağlamayabilir. Her zaman kazanmanızı sağlayacak yatırımlar yapmak istiyorsanız; “Hayatınıza yatırım yapın

Terazi Burcu

Bugün, evliliğinizde ya da uzun süreli ilişkinizde meydana gelebilecek bir çalkalanma, ilişkinize renk katma isteğinizi arttırabilir.

Uplifers önerisi: Daha uyumlu ve heyecanlı bir ilişki için Tantrik felsefe öğretilerinden yararlanabilirsiniz. Tanra’yı keşfetmek için; “Cinsellikte uyum ve haz için: Tantrik cinsellik

Akrep Burcu

İş yerinde ilişki yaşamak prensiplerinize aykırı olsa da; bugünlerde bir iş arkadaşınızla aranızda bir kıvılcım meydana gelebilir.

Uplifers önerisi: Bu yeni aşkın heyecanı ve cazibesine kapılmadan önce, iş yerinde yaşanan aşkları artılarına ve eksilerine göz atmak isterseniz; “İş yerinde aşk

Yay Burcu

Bugün karşınıza çıkabilecek biri, ayaklarınızı yerden kesebilir ve yeryüzündeki en çekici kişi olduğunuzu hissetmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Kalbinizin her atışı ve nefesinizin her kesilmesi, aşkı bulduğunuz anlamına gelmeyebilir. Duygularınızı gözden geçirmek için; “Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

Oğlak Burcu

Evinizin dekorasyonunu değiştirmek istemiyor olsanız da, bugünlerde bu fikrinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, pratik ve etkili önerilerimize bir göz atın; “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız ve pratik öneriler

Kova Burcu

Sevdiğiniz biriyle ilginç bir diyaloğa girebilirsiniz. Uçuk olduğunu düşündüğünüz bir fikrinizi dile getirmek için uygun bir zaman olabilir.

Uplifers önerisi: Ne kadar uçuk ya da ilginç olursa olsun, fikirlerinize ve kendinize duyacağınız güven, motivasyonunuzu arttıracaktır. Hedeflerinize ulaşabilmeniz, kendinize inanmanızla mümkün olacaktır; “Kendimize olan inançsızlığımız

Balık Burcu

Teknoloji, internet ya da sosyal medya alanında yapacağınız yarı zamanlı bir iş, gelirinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Gelirinizi arttırabilmek  için, ilgi alanlarınız dahilinde farklı iş alanlarını değerlendirmekten çekinmeyin. Ancak hayatın sadece maddiyat ve iş hayatından ibaret olmadığını da aklınızdan çıkarmayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!