Günlük burç yorumları: 27 Ocak

27 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
27 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Hafta ortasında bir arkadaşınızla yaşayacağınız anlaşmazlık, hafta sonuna doğru birbirinize uyum sağlamanızla çözülebilir.

Uplifers önerisi: İlişkilerinizde yaşadığınız sorunların azaltmak istiyorsanız; kendinizi daha iyi ifade edebilmek ve karşınızdakini daha iyi anlayabilmek için, empati yeteneğinizi geliştirin.

Boğa

İş ortaklarınızla yaşadığınız anlaşmazlık, Şubat ayının başında karşınıza çıkacak kazançlı bir fırsatla beraber çözüme kavuşabilir.

Uplifers önerisi: İş ortamında yaşayacağınız sıkıntılrı en aza indirmek ve daha mutlu olabilmenizi sağlayacak öneriler için; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

İkizler

Ay sonunda karşınıza, beklemediğiniz birçok fırsat çıkacak. Ancak bu fırsatları değerlendirebilmeniz için önce yapmanız gereken işlerin tümünü bitirmelisiniz.

Uplifers önerisi: Karşınıza çıkabilecek fırsatlar için daha hazırlıklı olabilmek için, işlerinizi daha çabuk bitirebilmenize yardımcı olacak öneriler; “Daha verimli çalışmanın yolları

Yengeç

Yenilenmek ve ilhamla dolmak için, tek başınıza ya da sevgilinizle çıkacağınız kısa süreli bir tatil, tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Uplifers önerisi: Aklınızdaki şey gerçekten bir tatilse, ilham almak için Explore up kategorimize göz atmak isteyebilirsiniz.

Aslan

Evinizle ilgili bir konuda, partnerinizle beraber çıkmaza girmiş gibi hissediyor olabilirsiniz. Ancak bir arkadaşınızdan gelecek olumlu bir haberle, daha olumlu bir bakış açısına kavuşacaksınız.

Uplifers önerisi: Eğer bir türlü çözüme kavuşturamadığınız problemleriniz varsa, size yardımcı olabilmesi için, yakın çevrenizle fikir alışverişi yaparak önerilerini almayı deneyin.

Başak

Bitirmeniz gereken proje konusunda, iş arkadaşlarınızın çok yardımını göremeyebilirsiniz. Ancak tamamladığınızda, performansınız hak ettiği alkışı alacak.

Uplifers önerisi: Projeniz üzerinde çalışırken, arkadaşlarınızdan yardım beklemek yerine, daha üretken olabilmek için çalışma sisteminizi yeniden düzenleyin.

Terazi

Haftanın başında kemerinizi biraz sıkmanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru, beklenmedik ve masraflı bir harcama söz konusu olacak.

Uplifers önerisi: Karşınıza her an çıkabilecek, beklenmedik harcamaların stresini azaltabilmek için, her zaman kenarda bir miktar birikiminiz olsun.

Akrep

Kariyeriniz için önemli adımlar atacağınız bir hafta olacak. Ayın sonunda, sorumluluklarınızın artacağı bir pozisyona yükselebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni deneyimler ve girişimlere açık olmanızı engelleyen veya yeni sorumluluklar almaktan kaçınmanıza neden olan kaygılarınız varsa, çözüm önerileri için; “İş başarımızı engelleyen kaygılar

Yay

Bu hafta kendinizi bir anda hava alanında bulursanız şaşırmayın. Ulaşmak istediğiniz hedefe haftanın sonuna doğru daha da yaklaşacaksınız.

Uplifers önerisi: Ulaşmak istediğiniz hedefe doğru atacağınız adımların daha güvenli olabilmesi için öneriler; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Oğlak

Bu hafta harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Önümüzdeki haftadan itibaren, işler yoluna girecek.

Uplifers önerisi: Bütçenizi en başından planlamak ve gereksiz harcamaları minimuma indirmek; ihtiyacınız olan maddi rahatlığa kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Kova

Çok çalışıyor olduğunuz için partnerinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Aranızı düzeltmek için bir şeyler planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer evde baş başa vakit geçirmeyi planlıyorsanız, hazırlayacağınız kokteyl ve aperatiflerle onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Balık

Haftaya cansız ve donuk hissederek başlayabilirsiniz. Ancak Şubat’ın başlangıcıyla beraber, içinizde yeni projeler için ihtiyacınız olan isteği ve coşkuyu bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Yeni projeleriniz için ihtiyacınız olan yaratıcılık konusunda ilham verici bir konuşma için; “Yaratıcı ruhların gölgesinde: Deha

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!