Günlük burç yorumları: 27 Mayıs

27 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
27 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Yaptığınız işte büyük bir potansiyel görüyor olsanız da, bazı konularda fazla oyalanıyor olabilirsiniz. İhtiyacınız olan biraz daha fazla çaba göstermek.

Uplifers önerisi: Yaptığınız işte başarıya ulaşmak için, bahaneler üretmeyi bırakın ve elinizden gelenin fazlasını yapın. Size daime kazandıracak adımlar atmak için; “Zafere giden yolda atmanız gereken 13 adım

Boğa Burcu

Ortaklarınız ya da iş arkadaşlarınızla olan ilişkinizde keskin sınırlar oluşturmak için adımlar atabilirsiniz. Bu durum saygı kazanmanızı sağlayacağından, sizin için olumlu sonuçlar doğurabilir.

Uplifers önerisi: Saygınlığınızı arttırmak için, belirli ilişkilerinizde gereken sınırı çizmekten çekinmeyin. Kişiliğinizle bağlantılı şekilde prensiplerinizi oluşturun.

İkizler Burcu

İşinizle ilgili projelerinizden biriyle ilgili bir karışıklık söz konusu olabilir. Sorunu çözmek için fazladan çaba göstermeniz gerekse de, alacağınız sonuçlara değecek.

Uplifers önerisi: İşinizde ya da hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek için, çok büyük adımlar atmanız gerekmiyor. Bazen sadece 2 dakika ayırmak, büyük bir değişim yaratabilir; “Hayatınızı 2 dakikada değiştirebilecek 10 madde

Yengeç Burcu

Aklınızı karıştıran bazı konuları, henüz açıklığa kavuşturamamış olabilirsiniz. Kafanızdaki soruların bir kısmını konuşarak çözmeyi deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak, kendinizi anlatabilmek ve karşınızdakini anlamak için, sorularınızı sormaktan çekinmeyin. Durum düşündüğünüzden çok farklı olabilir. “Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Aslan Burcu

Bugün, ailenizi ya da evinizi ilgilendiren bir konuyla meşgul olmanız gerekebilir. Anlaşmaların ya da belgelerin üzerinden geçmeyi ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Hayatınızı sadeleştirebilmek için evinizde fazlalık olan belgelerden kurtulmanız gerekse de, sonrasında başvurabileceğiniz önemli evrakları saklamayı ihmal etmeyin.

Başak Burcu

Bugün, partnerinizle aranızdaki belli bir problemi çözmeniz gerekebilir. Dürüst ve açık bir konuşma, ihtiyacınız olan şey olabilir.

Uplifers önerisi: İlişkilerdeki sorunların nedeni, yaşanılan problemler değil, çözülmeyen problemlerdir. Partnerinizle aranızda yaşanan anlaşmazlıkları nasıl yöneteceğinize dair ipuçları için; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Terazi Burcu

Bugünlerde fiziksel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermeniz gerekebilir. Karar almanız gereken bir dönemdeyseniz, egzersiz yapmak kafanızı boşaltmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Spor yapmak; sağlıklı ve fit kalmanızın yanı sıra, stresten arınmanıza, kafanızı boşaltmanıza, mutlu olmanıza, yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi arttırmanıza yardımcı olur. Egzersiz yapmak için daha fazla nedene ihtiyacınız varsa; “Hemen koşmaya başlamanız için 30 neden

Akrep Burcu

Üzerinde çalıştığınız proje için, yapıcı ve içten bir sorumluluk duygusu geliştirebilirseniz, alacağınız verimli sonuçlar sizi şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: İşinizin zor kısımlarıyla mücadele etmek için göstereceğiniz çaba sonucunda alacağınız sonuçlar, sizi daha fazlası için motive edecektir. Sonuçlara daha kolay ulaşacağınız bir iş hayatı için; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Yay Burcu

Daha önceden planlanmış bir aile etkinliği yaklaşıyor olabilir. Ailenizi ilgilendiren kararlar alırken, çıkış noktanızın aile için uyum olması yararınıza olacak.

Uplifers önerisi: Ailenizi ilgilendiren kararlar alırken, tüm aile bireylerinizin fikirlerini almayı ve herkesi en iyi şekilde etkileyecek çözümler aramayı ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu

İş ortamında grup halinde çalışıyorsanız, belirli konularda herkesin hemfikir olduğundan emin olun. İlerlemeden önce, anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak yararınıza olacak.

Uplifers önerisi: İlerleyebilmek için anlaşmazlıkları ortadan kaldırmanız ve ilerleyeceğiniz ortak bir yol bulmanız şart. İkna kabiliyetinizi geliştirmek, bu noktada yararınıza olabilir; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Kova Burcu

Bugün finansal durumunuzla ilgili, gelir akışından  kaynaklanan uyumsuzluklar dikkatinizi çekebilir. Sorunun nedenini iyice araştırmayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Bütçe planlaması ve takibine, iş hayatınızda da özel hayatınızda olduğu kadar özen gösterin. Gözünüzden kaçan ya da önemsemediğiniz aksaklıklar, daha büyük problemlere neden olabilir.

Balık Burcu

Bugün, en önemli hazineniz açık olmak olabilir. Anlaşmazlıkları ya da yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için adım atmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmek için, ne söylediğiniz kadar nasıl söylediğinize de dikkat edin. Karşınızdakini daha iyi anlamak, sorunları çözmenize yardımcı olabileceğinden, empati yapmayı ihmal etmeyin. “Empati nedir, ne değildir?

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!