Günlük burç yorumları: 25 Kasım

Koç Burcu

Bugün yatırım, borç veya sigorta ödemesiyle alakalı alacağanız kararlara güvenin. Planınıza güvenirseniz, başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Boğa Burcu

İş veya kişisel hayatınızda verdiğiniz bir kararla alakalı problemler yaşayabilirsiniz. Karalarınızı tekrar gözden geçirerek işleri tersine çevirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨.

İkizler Burcu

Çevrenizdekilerin eleştirileri yüzünden yaptığınız projeleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Eleştirileri pozitif almaya çalışarak, işinize odaklanırsanız başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“.

Yengeç Burcu

Aşk hayatınızla ilgili kafanızda sorular olabilir. Bağlanmak sizi korkutuyor olabilir. Partnerinizle konuşup, işleri biraz daha yavaştan almak sizi daha mutlu edebilir.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Aslan Burcu

Bugün aile bireylerinizden biriyle ciddi bir konuşma yapabilirsiniz. Size endişeli olduğu bir konu hakkında fikir danışabilir.

Uplifers önerisi:  Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨.

Başak Burcu

Yeni bir projeye başlayacağınız bir gün olabilir. Projeyi kabul etmeden önce gerçekten isteyip istemediğinizi düşünmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨.

Terazi Burcu

Finansal sıkıntılar yaşayacağınız bir gün olabilir. Bu ara yaptığınız fazla harcamalardan dolayı bir süre maddi açıdan sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Akrep Burcu

Bugün normalden daha katı ve disiplinli olabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza karşı anlayışlı davranarak, saygılarını kazanabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨.

Yay Burcu

Yaratıcı fikirler üreteceğiniz bir gün olabilir. İşinize odaklanarak, yeni bir proje üretebilirsiniz. Fikrinizi bir süre kendinize saklamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır, ama Derek Sivers hedeflerimizi bir sır olarak saklamamızın daha iyi olacağını söylüyor. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın¨

Oğlak Burcu

Kalabalığa karşı bir konuşma yapabilirsiniz. Yeteri kadar hazırlanırsanız, dinleyicileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Vücut dilinizi kullanarak insanları etkileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨.

Kova Burcu

Önemli bir müşteriyle görüşmeler yapabilirsiniz. Bu görüşmenin sonunda, yüksek bütçeli bir anlaşma imzalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“.

Balık Burcu

Medya, reklamcılık veya yayıncılık sektöründe çalışıyorsanız, üstünde çalıştığınız projenizle alakalı bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenirseniz, işleri tersine çevirebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“.

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!