Günlük burç yorumları: 24 Ocak

24 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
24 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugün, fikirlerinizi arkadaşlarınız ve profesyonel çevrenizle paylaşmak için uygun zamanı bulabilir ve oldukça etkileyici olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fikirlerinizi paylaşırken istediğiniz etkiyi bırakabilmek için, kendinize ve fikirlerinize önce kendiniz inanmalısınız. Rahat ve güvenli olamanın sırrı, önce kendinizi etkileyebilmekten geçer.

Boğa

Yeni anlaşmalar yapmak için uygun bir zamandasınız. Bu fırsatı hakettiğiniz zamı istemek için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni anlaşmalar yaparken, tercihlerinizi, sizi hedeflerinize en çok yaklaştıracak seçenekler arasından yapmaya özen gösterin.

İkizler

Bugün çok mutluluğunuzu çevrenize de yansıtacaksınız. Fikirleriniz ve  bakış açınız konusunda güvenli hissedecek ve paylaşmak isteyeceksiniz.

Uplifers önerisi: Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Kendinizi bu kadar iyi hissederken, yakınlarınızı da küçük jestler ve iltifatlarla mutluluğunuza ortak edin.

Yengeç

Bugün düşünce yapınızı geliştirmek için yakınlarınızın önerilerine ve fikirlerine ihtiyaç  duyacabileceğiniz bir gün.

Uplifers önerisi: Yeni fikirler üretmek konusunda size yardımcı olabilecek öneriler için; “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı

Aslan

Partnerinizle yapacağınız neşeli bir sohbet, kapanmış olduğunu düşündüğünüz kapıları tekrar açabilir. Gözler, arkadaşlık ilişkilerinize çevrilebilir.

Uplifers önerisi: İyi bir ilişkiye sahip olabilmek için, kendinizi ifade edebilmeniz ve partnerinizi anlayabilmeniz çok önemlidir. Mutluluğunuzun kalıcı olabilmesi için öneriler; ”Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Başak

Detaylara odaklı beyniniz, problemler için birçok farklı çözüm önerisi geliştirebilir. İşiniz konusundaki başarınızın fark edilmemesi imkansız.

Uplifers önerisi: Detaylara eğilmek ve başkalarının göremediği şeyleri yakalayabilmek, sizi bir adım daha ileri taşıyacaktır. Yeter ki takıntı haline getirmeyin.

Terazi

Bugün, gezmek ve yeni şeyler keşfetmek isteyeceğiniz bir gün. Müze ziyaretleri veya arkadaşlarınızla dışarıda vakit geçirmek iyi bir tercih olabilir.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak ya da gezmek için vakit ayıramıyorsanız, yeni şeyler keşfetmek için Explore up kategorimize göz atmak iyi bir tercih olabilir.

Akrep

Bugün finansal konuları ve emlak yatırımlarınızı incelemek için uygun bir gün. Kârlı anlaşmalar yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer yatırımlarınızı emlak sektörüne yapıyorsanız, sık sık değişen gündemi her an takipte kalın.

Yay

Bugün partnerinize içinizi dökmek için uygun bir zaman. Açık konuşmanın olumlu sonuçları sizi şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: İlişkilerdeki temel sorunlardan biri, kişinin anlaşılmadığını düşünmesidir. İlişkinizi sağlamlaştırabilmek için açık konuşabilmeli ve dinleme becerinizi geliştirmelisiniz.

Oğlak

Finansal kaynaklarınızı çoğaltmak için göstereceğiniz en ufak bir çabanın bile yardımı dokunabilir. Çevrenizden gelecek önerilere açık olun.

Uplifers önerisi: Elinize geçen paranın bir kısmını her zaman birikimleriniz için ayırmaya çalışın. Büyük birikimlerin temelinde küçük başlangıçlar vardır.

Kova

Kova burcuna gelen Güneş sayesinde, hem profesyonel hem de kişisel hayatınızda, gözler üzerinizde olacak. Keyifli sohbetler ve kahkahalar sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve dengeli bir hayata sahip olabilmek için, eğlenmeye de zaman ayırın. Gözler üzerinizdeyken, ilgi odağı olmanın tadını çıkarın.

Balık

Ailevi sorunlarınızın üstesinden gelmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni bir yola doğru yönelmenize yardımcı olacak seçenekler aramaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızın akışını ve geleceğinizi etkileyebilecek kararlar vermeye çalışırken, en doğru kararları alabilmenize yardımcı olacak öneriler; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!