Günlük burç yorumları: 24 Kasım

Koç Burcu

Yorgunluğunuzu azaltmak için partnerinizle tatile gitme planları yapabilirsiniz. Eğer bekarsanız, uzak mesafeli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları gözden kaçırmamaya çalışın.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Boğa Burcu

Bugün kendinizle alakalı düşüncelerinizi değiştirip, farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Hayallerinize odaklanırsanız, hayatınızda eksik olan şeyi bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

İkizler Burcu

Sağlık sorunları yaşayacağınız bir gün olabilir. Bir doktora veya spora gitmenizde fayda var. Sağlıklı besinler tüketip, sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Yengeç Burcu

Evinizin dekorasyonunda değişiklikler yapabilirsiniz. Tamamen evinizin dekorasyonunu veya mobilyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Yapacağınız en ufak değişiklik kendinizi daha mutlu etmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨.

Aslan Burcu

Derin düşüncelere dalacağınız bir gün olabilir. Bu düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmaktansa kendi içinizde halletmeniz daha uzun vadeli bir çözüm olabilir.

Uplifers önerisi:  100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Başak Burcu

Sorumluluklarınızın artacağı bir gün olabilir. Öncelik sıranızı belirleyip, işlerinizi ona göre yola koymanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨.

Terazi Burcu

Sosyal yaşantınızın canlanacağı bir gün olabilir. Gün boyu farklı çevrelerden insanlarla tanışabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda karşı cinsten biri sizi duygusal anlamda etkileyebilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨.

Akrep Burcu

Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları dikkatlice inceleyerek, olası olumsuzluklara karşı önleminizi alabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları“.

Yay Burcu

Arkadaşlarınız doğum gününüz için sürpriz bir parti hazırlayabilir veya size asla unutmayacağınız bir parti hazırlamanızda yardımcı olabilirler. Bugünün tadını çıkarıp, eğlenmeye odaklanın.

Uplifers önerisi: Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨.

Oğlak Burcu

Gezegenlerin tekrar konumlanması hayatınıza mutluluk ve başarı getirebilir. Bu değişimle kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz kadar neşeli ve hayat dolu hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Kova Burcu

Farklı çevrelerdeki insanları bir araya getirip keyifli bir sohbet edebilirsiniz. Bazı insanlarla fikir ayrılıkları yaşayıp, tartışmalara girebilirsiniz. Çevrenizdekilerle empati yaparsanız bu tartışmaları engelleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“.

Balık Burcu

Çevrenizden biriyle aranıza mesafe girebilir. Bu mesafeyi olumsuz olarak yorumlamaktansa, ilişkinizi nasıl güçlendirebileceğini düşünmenizde fayda var.

Uplifers önerisi:  Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨.

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!