Günlük burç yorumları: 23 Eylül

Koç Burcu

Bu sıralar özellikle ilişkilerinizle ilgili konulara ağırlık vermek iyi olabilir. Düşüncelerinizi karşınızdaki kişiye aktarma konusunda bazı zorluklar yaşıyor olabilirsiniz. Durumu düzeltmek için sessizliğinizi bozmalı ve iletişiminizi daha akıcı bir hale getirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazı şeyleri değiştirmek istediğinizi düşünürken, aslında belki de yaşanması gereken değişime karşı koymak için çabaladığınızı fark edersiniz… Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımızda ne yapmalıyız? Değişime direnmeli miyiz? Yoksa her şeyi olduğu gibi akışına mı bırakmalıyız? “İlişkilerin en temel yapı taşı: Doğru iletişim üzerine düşünceler

Boğa Burcu

Bir Boğa burcu olarak değişimi hoşgörüyle kucaklamak ve kabullenmek sizin için pek kolay olmayabilir. Ancak gökyüzündeki hareketlilik, sizi değişimlere karşı daha toleranslı yapabilir. Spontane ve özgür düşünceler hayatınızda daha fazla yer kaplayabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızda bir şeylerin dağılması her zaman kötü değildir. Dağılanları toplarken insan, sahip olduklarının envanterini yapar. Parçalar resimden kopup savrulmuşken etrafa, artık resme uymayan parçalar kendilerini ele verir, tıpkı yeni gelen parçalar gibi. Resme artık yabancı kalan parçaları ve resimde yer açması gereken yepyeni parçaları keşfeder insan. “Yenilik zamanı geldiğinde: Dağılanları toplayıp, değişime doğru yelken açmak

İkizler Burcu

Bugün biraz hızınızı yavaşlatmak, biraz daha dinlenmeye, yalnız kalmaya çalışmak, doğayla yeniden bağ kurmak size kendinizi daha iyi hissettirebilir. İş konusunda ise önemli bir kırılma noktası yaşanabilir. Bu yüzden değişiklik fikrine sıcak olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Evren sizin romantik tarafınızı ortaya koymak için çabalıyor. Ancak sizin de bu noktada bazı değişiklikler yapmanız, biraz katkı sağlamanız gerekiyor. Venüs ve Uranüs arasındaki karşıtlık, özellikle ilişkilerle ilgili beklemedeki konuları yeniden hareketlendirebilir. Bu ivmenin, pozitif bir etki yaratmasını sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Romantik ilişkide olduğunuz kişi sık sık lafınızı kesiyor, düşüncelerinize önem vermiyor, sizi başkalarının yanında küçük düşürüyor. Kısacası size saygı duymuyor. Saygı, bireylerin, özellikle yakın ilişkilerinde olmak üzere tüm ilişkilerinde geçerli olan ve uyulması gereken örtük bir kuraldır. “İlişkilerin olmazsa olmazı saygı: Sınırlarımızı nasıl koruruz?

Aslan Burcu

Ev ve ailenizle ilgili pozitif gelişmeler söz konusuyken Venüs ve Uranüs arasındaki karşıtlık nedeniyle bu pozitif ortam kesintiye uğrayabilir. Böyle durumlarda biraz uzaklaşmak ve kendinizi işe vermek, işle ilgili sorumluluklara odaklanmak daha iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Başak Burcu

Bir süredir yeni bir bakış açısı arayışı içinde olabilirsiniz. Venüs ve Uranüs arasındaki karşıtlık, bazı fikir çatışmalarına neden olabilir. Böyle durumlarda, engel olmak yerine fikirlerin çatışmasını izlemek de sizin için çok besleyici olabilir. Belki kendinize yeni bir bakış açısı çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bugün belki çok bunaldın, belki çok kırıldın, belki kalbinin kaldıramayacağı kadar ağır yükler taşımak zorunda kaldın, belki çok hayal kurdun ve belki bugün hayallerin gerçekleşmedi. Ama yarın o hayalleri gerçekleştirebileceğin yepyeni bir gün unutma! “Bakış açısı her şeydir: Varış çizgisi mi daha önemlidir, yoksa yol mu?

Terazi Burcu

Venüs’ün etkisi en çok sizin üzerinizde hissediliyor olabilir. Bugünlerde karar verme süreçleriniz sizi her zamankinden daha fazla zorlayabilir. Çevrenizdeki insanların hayatınızla ilgili kararlarda söz sahibi olmak istemesi kafanızı karıştırıyorsa, içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Yine de köprüleri yakmak yerine, fikirlerini korkusuzca dile getirmek daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Akrep Burcu

Evren şu sıralar özellikle ilişkilerinizle ilgili konuları gündeminize getirebilir. Venüs ve Uranüs arasındaki karşıtlık, ilişkilerinizle ilgili hiç beklenmedik konuları gündeme getirebilir. Bunu ilişkilerinizde yeni konu başlıkları, yeni alanlar açmak için verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Romantik ilişkide olduğunuz kişi sık sık lafınızı kesiyor, düşüncelerinize önem vermiyor, sizi başkalarının yanında küçük düşürüyor. Kısacası size saygı duymuyor. Saygı, bireylerin, özellikle yakın ilişkilerinde olmak üzere tüm ilişkilerinde geçerli olan ve uyulması gereken örtük bir kuraldır. “İlişkilerin olmazsa olmazı saygı: Sınırlarımızı nasıl koruruz?

Yay Burcu

Havada aşk kokusu var! Buna daha fazla kayıtsız kalmak yerine, etrafınızda uçuşan kalplerin farkına varmalısınız. Heyecan ve mutluluk, aslında zannettiğinizden çok daha yakın olabilir. 

Uplifers önerisi: Onu aklınızdan bir türlü çıkaramıyorsunuz. O adeta zihninizin içinde yaşıyor. Evet, siz yeni aşık oldunuz, içiniz kıpır kıpır, kendinizi hem heyecanlı, hem daha enerjik, hem de yenilenmiş gibi hissediyorsunuz. “Aşk: Kendimizin daha iyi versiyonu olmamız için bir ilham kaynağı

Oğlak Burcu

Uzun vadeli planlarınızla ilgili bir yavaşlama, duraksama varsa, gökyüzündeki hareketlilik bu durumun çözülmesine yardımcı olabilir. Ancak bu ani gelişme, sizde paniğe neden olabilir. Kontrolün kendi elinizde olduğunu fark ederek panik ortamından kurtulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Kova Burcu

Evren size bazı değişim olanakları sunuyor. Venüs ve Uranüs’ün sunduğu bu değişim fırsatından yararlanmak istiyorsanız, buna açık olmalısınız. Karşınıza çıkan fırsatları daha iyi değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gelişim, bazılarımız için özel ilgi alanı. Bazılarımız için dönemsel bir zorunluluk. Kimimiz için çok anlam ifade etmeyen bir kavram da olabilir. Aslında, eğer yerinde saymaya ilişkin çok becerikli bir direnişimiz yoksa, herhangi bir çabamız olmadığında dahi, zaman ve dış etkenlerin değişimi sebebiyle zaten gelişim içinde oluyoruz. “Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanda veriminizi artıracak öneriler

Balık Burcu

Kendinizi ifade etme yeteneğinize, bugün çok fazla ihtiyacınız olabilir. Venüs ve Uranüs arasındaki karşıtlık, özellikle ilişkilerinizle ilgili hassas konuları gündeme getirebilir. Böyle durumlarda kendinizi daha iyi ifade edebilmek için çaba harcamalısınız. 

Uplifers önerisi: Duyguları paylaşabildikçe insan insana yakınlaşır. Üzgün olduğunuzu, kıskandığınızı, kızdığınızı, utandığınızı, suçluluk duygusuyla kendinizi dövdüğünüzü, öfkenizi, nefretinizden kin, intikam güttüğünüzü ifade edebilir misiniz? Tüm duygularınızı, korkularınızı korkmadan, karşınızdaki kişi “sizin hakkınızda ne düşünür?” diye düşünmeden, hesap kitap yapmadan olabildiğince doğal ifade edebilir misiniz? “Paylaşmak yakınlaştırır: Duygularınızı ifade edebildiğinizi düşünüyor musunuz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!