Günlük burç yorumları: 21 Ocak

21 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bugün, takım olarak üzerinde çalıştığınız iş, önceliğiniz olmaya devam edecek. Kurumlar için yaptığınız işler, sizin ve onların gelirini arttırmaya devam edecek.

Uplifers önerisi: Takım çalışması esnasında; bireysel üstünlüklerinize değil, takım ruhunu korumaya odaklanın. Egolarınıza değil, başarıya odaklanın.

Boğa

Değişim planlarınıza dahil ettiğiniz kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza yardımcı olabilmek için programınızda ayarlamalar yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Az zamanda daha çok iş yapmanız gerekiyorsa; “Daha verimli çalışmanın yolları

İkizler

Üzerinizdeki ilgiyi, yakın çevrenizdeki etkileyici biriyle paylaşmanız gerekebilir. İş ortaklarınız, onların yerine hareket etmeniz konusunda baskı yapabilir.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla ya da ortaklarınızla birlikte görev dağılımını yaparken, altından kalkabileceğinizden fazla yük almayın. Eğer iş bölümüyle ilgili problemleriniz varsa, açıkça dile getirin.

Yengeç

Bugün sizin için ilginç ama bir o kadar da yavaş ilerleyecek bir gün. Kendinizi engelleyecek davranışlardan kaçınmanız gerekiyor.

Uplifers önerisi: Yapmak istediğiniz şeyler varsa, kendinizi engellemeyin. İsteklerinize ulaşmak için doğru yöntemleri belirledikten sonra, güvenli adımlar atın.

Aslan

Partnerinizle yapacağınız anlaşmalarda, zararınıza hareket edebilirsiniz. Üzüntülerinizden yola çıkarak hareket etmek, yapabileceğiniz en doğru şey değil.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi ifade edebilmek ve partnerinizi daha iyi anlayabilmek için; “İyi bir ilişkinin formülü

Başak

Bugün, hedeflerinize ulaşmak yolunda büyük gelişmeler kaydedebilirsiniz. Alışılagelmiş rutinlerdense, yaratıcı çalışmalar yapmak, daha çok yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Farklı teknikler denemek; hem kendinizin, hem de işinizin farklı yönlerini keşfetmenizi sağlar. Kendinize en uygun yöntemi bulana kadar, farklı yöntemler denemekten çekinmeyin.

Terazi

Yetenkleriniz, aile mesleğinizi sürdürmenize uygun görünüyor. Gelirinizi bu şekilde arttırabilirsiniz. Ya da giderlerinizi azaltmak için evden çalışmayı da deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mesleğinizi seçerken; hem hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir iş olmasına, hem de kişisel yeteneklerinize uygun olmasına özen gösterin.

Akrep

Sahip olduğunuz yasal ve ticari yükümlülükler, çalışma şeklinizin değişmesine neden olabilir. Yeni bir sistem geliştirmeniz, maliyetinizi azaltmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha verimli hissettiğiniz bir çalışma sistemi geliştirmiş olabilirsiniz. Ancak sisteminizi; işinizle ilgili şartların ya da içinde bulunduğunuz dönemlere göre güncellemek yararınıza olacaktır.

Yay

İçinde bulunduğunuz yalnız ve keyifsiz süreci değiştirmek için planlar yapıyorsunuz. Daha güçlü ve sağlıklı bağlantılar kurmaya çalışacaksınız.

Uplifers önerisi: Yalnızlık döneminizi denge içinde yaşamak, manevi olgunluğa ulaşmanızı sağlar. Çevrenizle olan ilişkilerinizi geliştirmeden önce, kendinizle olan ilişkinizi gözden geçirin.

Oğlak

Kendiniz için planladığınız değişiklikleri yapmanız kolaylaşacak. Problemlerinizin çoğu takım çalışması, iş arkadaşlarınız ya da kendi kaynaklarınızı yönetmekle ilgili olduğundan, bu konulara eğilmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer iş hayatınızla ilgili problemleriniz varsa, çözüme kavuşturabilmek için yardımcı olacak öneriler; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Kova

Bugün, yakın zamanda gerçekleşen rahatsızlık verici bir olay hakkında düşüneceksiniz. Pozitif olmaya ve içinizi huzurla doldurmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Kötü bir gün geçiriyorsanız ya da sıkıntılarınızdan uzaklaşmak istiyorsanız; “Keyfinizi hemen yerine getirecek 18 öneri

Balık

Birikimlerinizi bir süredir artıramıyorsunuz. Bir hafta kadar daha devam edecek bu süreç, ilerleyen zamanlarda zorlanmanıza neden olabilir.

Uplifers önerisi: Bütçe planlamanızı yaparken, sadece içinde bulunduğunuz zamanı değil, geleceği de düşünün. Birikiminizin olması, sizi yaşamak istediğiniz hayata bir adım daha yaklaştırır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!