Günlük burç yorumları: 21 Mayıs

21 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
21 mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde, günlük rutininiz gittikçe hareketleniyor. İşinizle ilgili çabanız arttıkça, beklentileriniz de artabilir.

Uplifers önerisi: Yüksek beklentileriniz gerçeğe dönüşmediğinde olumsuz duygular içerisine girmemek için; hedefleriniz yolunda ilerlerken beklentilerinizi yüksek tutmak yerine, küçük ve devamlı gelişmelere odaklanın. “Öfkemiz ve gerçekleşmemiş beklentilerimiz

Boğa Burcu

Bugün aklınızda yatırımlar, gelir kaynaklarınız ve diğer maddi konular olacak. Yeni seçenekler için arayışa girebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gelirlerinizi arttırmak için yeni yollar ararken; daha önce aklınıza gelmemiş olan yaratıcı fikirler keşfedebilmek için, fikir üretme tekniklerinden yardım alın. En etkili tekniklerden biri olan 100’lük listenin farklı uygulamaları için; “100’lük liste önerileri

İkizler Burcu

Bugün, toplantılar ve görüşmeler yapmak için oldukça uygun bir zaman. Yapacağınız görüşmelerden edineceğiniz bilgilerin tamamını aklınıza yazmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sadece toplantılar ya da görüşmeler için değil, öğrendiğiniz bilgileri aklınızda daha uzun süre ve verimli şekilde tutabilmek için, hafızanızı geliştirin. Yardımcı olacak öneriler için; “Hafızanızı geliştirmenin yolları

Yengeç Burcu

Planlarınızı gerçekleştirmek için ideal bir dönem. Bugünlerde, üzerinde uzun süredir çalıştığınız bir projeyi tamamlamak üzere olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Projenizi tamamlamadan önce, detaylarını ve önemli noktalarını, hazırladığınız plan eşliğinde kontrol edin. Son dakika değişiklikleri iyi olanı mükemmel kılabilir.

Aslan Burcu

Grup çalışmaları ve işbirlikleri yapmak için uygun bir gün. Birlikte çalışmak verimliliğinizle birlikte yaratıcılığınızı da arttırabilir.

Uplifers önerisi: İş yerinde üretken bir çalışma ortamı yaratabilmek için, çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olun. İş hayatında mutluluğunuzu ve verimliliğinizi arttırabilmek için, önerilerimize bir göz atın; “İş yerinde mutluluk için 10 öneri

Başak Burcu

İş ortamınızda oldukça entelektüel bir hava esiyor. Bugünlerde yeni fikirler üretmek konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık ve yeni fikirler üretmek söz konusu olduğunda, sizi destekleyecek bir ortam yaratmanız oldukça önemli. Elizabeth Gilbert’in yaratıcılık hakkındaki ilham verici konuşmasına bir göz atın; “Yaratıcı ruhların gölgesinde: Deha

Terazi Burcu

Bugünlerde biraz hava değişikliği size iyi gelebilir. Eğer seyahat etme fırsatı bulamıyorsanız, sosyalleşmenin farklı yollarını arayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Keşif ve seyahat arzunuz artıyor, ancak tatil yapmak için fırsat bulamıyorsanız; keşif arzunuzu doyuracak fotoğraflar ve videolarla hazırlanan “Görsel Şölen” köşemize bir göz atın.

Akrep Burcu

İhtiyacınız olan bilgiye ulaşabilmek için gereken araştırmayı yapabilme kapasitesine sahipsiniz. Sezgilerinize güvenmek işinizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Yapacağınız çalışmalar için kaynak ararken, bilgi fazlalığından kurtulmak için, sizi en doğru sonuçları verecek aramaları yapın. Gereksiz ve fazla bilgiler, işinizi zorlaştıracaktır.

Yay Burcu

Aşk hayatınız renkleniyor. Bugünlerde, partnerinizle olan ilişkinizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: İlişkinizi olumlu yönde geliştirmenize ve sürdürülebilir hale getirmenize yardımcı olacak öneriler için; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Oğlak Burcu

Mevsim değişikliğiyle birlikte, kabuğunuzdan sıyrılmak isteyebilirsiniz. Vücudunuzun ihtiyaçlarına kulak verin.

Uplifers önerisi: Vücudunuzun en önemli ihtiyaçları, dengeli beslenmek ve spor yapmaktır. Daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacak tüm öneriler için; “Live up” kategorimize bir göz atın.

Kova Burcu

Bugünlerde üzerinizde rahatlatıcı ve ılık bir yaratıcılık rüzgarı esiyor olabilir. Hayal gücünüzü serbest bırakın.

Uplifers önerisi: Yaratıcılığınızı besleyebilmek ve daha önce fark etmediğiniz yönlerinizi keşfedebilmek için, hayal gücünüze sınır çizmeyin. Alacağınız sonuçlar keyfinizi yerine getirebilir. “Mutluluk manifestosu

Balık Burcu

Bugün kalabalık bir aile organizasyonuna katılmanız söz konusu olabilir. Yakınlarınızla vakit geçirmek, keyfinizi yerine getirecek.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizle vakit geçirmek, keyfinizi yerine getirirken, sıkıntılarınızdan uzaklaşmanıza da yardımcı olur. Sizi hep mutlu edecek diğer öneriler için; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!