Günlük burç yorumları: 19 Mart

19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
19 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Üzerinde çalıştığınız büyük bir projeyi bitirmek üzere ya da yeni projelerin eşiğinde olabilirsiniz. İlk önce zorunlu adımları tamamlamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Yeni bir işe başlarken ilk adımlarınızdan bile önce yapmanız gereken şey, hedeflerinizi belirleyerek net bir plan oluşturmaktır. Konuyla ilgili öneriler için; “Başarıya ulaşmanın yolları

Boğa Burcu

Sevgilinizle yeni planlar üzerinde konuşmak isteyebilirsiniz. Planlarınız, ikinizi de ilgilendiren iş anlaşmaları doğrultusunda olabilir.

Uplifers önerisi: Ortaklaşa yapacağınız projelerin başarıya ulaşabilmesi ve ortak bir mutluluğa imza atabilmeniz için öneriler; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

İkizler Burcu

Geçmişinizdeki deneyimlerinizi çok iyi değerlendirebildiğinizden, tecrübeleriniz işinizle ilgili en önemli kaynağınız olacak.

Uplifers önerisi: Tecrübeleriniz, birebir yaşamadan edineceğiniz herhangi bir bilgiden daha etkili ve işe yarar olacaktır. Deneyimlerinizden gerekli dersi çıkarmayı ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu

Küçük bir çabayla ve pozisyonunuzu kullanarak, çevrenizdekileri yaratıcı bir konuyla ilgili özenli çalışmalara yönlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekileri etkilemek ve zorlamadan istediğiniz şekilde yönlendirebilmek için, ikna kabiliyetinizi geliştirin; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Aslan Burcu

Eviniz ya da ailenizle ilgili bir konuda, dışarıdan ya da yaşça büyük bir tanıdığınızdan gelecek tavsiyeler işinizi kolaylaştırabilir.

Uplifers önerisi: Sizden yaşça büyük yakınlarınızla vakit geçirmek ve tecrübelere dayanan önerilerine kulak vermek, farklı çözüm önerileri geliştirmenize yardımcı olacaktır. Zamanınızı doğru kullandığınıza emin olacağınız diğer şeyler için; “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Başak Burcu

İlişkinizle ilgili ayrıntılı ve uzun bir konuşma yapmanız gerekebilir. Birbirinizi ikna etmekte zorlanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle yapacağınız konuşmaların, ilişkinizi olumlu ve sağlıklı yönde geliştirebilmesi için, düşüncelerinizi dürüst bir biçimde dile getirmekten çekinmeyin; “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Terazi Burcu

Bugün, bir kurum ya da topluluk için finansal düzenlemeler yapmakla uğraşabilirsiniz. Yardım etme çabanız, bazı sorumlulukları beraberinde getirebilir.

Uplifers önerisi: Eğer üzerinize yüklenen sorumluluklar size ağır geliyorsa, ya da istemediğiniz bir işi yapmaya zorlanıyorsanız; kendi iyiliğiniz için gerektiğinde hayır deyin. Hayır demekte zorlanıyorsanız, yardımcı olabilecek öneriler için; “Hayır deme korkusu

Akrep Burcu

El üstünde tuttuğunuz bir projeniz, yeniden gözden geçirileceği zaman oldukça korumacı davranabilir ve sezgilerinize göre hareket edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sahiplendiğiniz kişilerin ya da projelerin eleştirilmesi, sizi üzüyor ya da kızdırıyor olabilir. Ancak fikrinizin olumlu yönde gelişebilmesi için, dışarıdan gelecek önerilere de açık olun.

Yay Burcu

Aile bireylerinizle yapacağınız fikir alışverişleri, bir projenizin olumlu sonuçlanmasına yardımcı olabilir. Doğru olanı yaptığınız sürece, devamı gelecek.

Uplifers önerisi: Aileniz her durumda yanınızda olacak ve elinizden tutacaktır. Onlara vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Bu konuda sizden daha tecrübeli birine kulak vermek isterseniz; “90’lıktan 45 hayat dersi

Oğlak Burcu

Bir araştırma projesi üzerinde, başkalarıyla bir arada çalışmak için uygun bir fırsat bulabilirsiniz. Standartları yükseltmeniz söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Siz elinizden gelenin en iyisini yapın, bırakın standartlar yükselsin. Önemli olan, sizi kendinizi tatmin edecek bir işe imza atmanız.

Kova Burcu

Bütçenizi düzenlemek ve yeniden planlamak için uygun bir dönemdesiniz. Masraflarınızı kısabilir ya da kemer sıkma politikası uygulayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer masraflarınız size ağır geliyorsa, bütçe planlaması konusunda hata yapıyor olabilirsiniz. Kaynaklarınızı ve harcamalarınızı yeniden gözden geçirerek, daha gerçekçi bir planlama yapın.

Balık Burcu

Ailenizle ilgili konularda oldukça iddialı olacağınız bir dönemdesiniz. Büyük kararlar almanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Alacağınız karar hayatınızın hangi alanını ilgilendiriyor olursa olsun, doğru olanı seçmenize yardımcı olacak öneriler için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!