Günlük burç yorumları: 16 Kasım

astro k

Koç Burcu

Ailevi konularda canınızı sıkacak durumlar meydana gelebilir. Sinirler gerilse bile size düşen biraz daha sakin kalıp çevrenizi yatıştırmak olabilir. Öfkenizi kontrol etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi: Arabuluculuk rolü üstlenebileceğiniz bir döneme girmek üzereyken kendinizi kontrol etmeniz işinizi kolaylaştırabilir: “Öfkenizle barışmayı öğrenin: 10 adımda öfke kontrolü”

Boğa Burcu

Sağlık açısından çok şanslı olacağınız bir haftadasınız. Bedeninize ve zihninize daha iyi bakmaya devam etmek için sağlıklı alışkanlıkları yaşamınıza katmalısınız.

Uplifers önerisi: Sağlıklı alışkanlıkları benimsediğinizde bir gün değil her gün kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz: “İyi yaşam alışkanlıkları: Hayatınızı her alanda iyileştirecek 60 öneri”

İkizler Burcu

Sınırlayıcı inançlarınızı bırakma zamanı gelmiş de geçiyor. Size hizmet etmeyen düşüncelerden arınarak çok daha büyük mutlulukları yaşamınıza çekebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendi önünüze engeller koymamak için sizi sınırlayan düşüncelerinizden arınmaya başlamalısınız: “Kendinizi sabote etmenize neden olan sınırlayıcı inançlardan nasıl kurtulursunuz?”

Yengeç Burcu

Karamsar düşüncelerle zihninizi boş yere meşgul ediyorsunuz, endişeleriniz o kadar büyük ki iyi olan her şeyi görmenizi engelliyor.

Uplifers önerisi: Endişelerin büyük bir kısmının aslında hiç gerçekleşmediğini biliyor muydunuz? Kendinizi boşuna yıpratmayın: “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları”

Aslan Burcu

Zihinsel dağınıklığınızın sebebi biraz da etrafınızdaki fiziksel dağınıklık olabilir. Şikayet etmek yerine harekete geçmeli, yaşam alanlarınızı sadeleştirmeye başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Evinizde biraz değişiklik yaparak dağınıklıktan kurtulabilirsiniz: “Minimalist dekorasyon önerileriyle fazlalıklardan arınma zamanı”

Başak Burcu

Stresin size verdiği zararı artık ciddiye almalısınız. Stresinizi kontrol altında tutmayı ve başarılı bir şekilde yönetmeyi öğrenmeye başlamalısınız.

Uplifers önerisi: Hem bedensel hem de zihinsel sağlığınızı korumak için stresin etkilerini azaltmayı öğrenmelisiniz: “Stres yönetiminde en önemli adım: Kendinize iyi davranın”

Terazi Burcu

Romantik ilişkilerinizdeki tavırlarınız partnerinizin kalbini kırıyor olabilir. Kelimelerinizi seçerken biraz daha dikkatli olmaya ve cevap vermek için acele etmeden düşünmeye özen göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: “Söz ağızdan çıkana kadar senin esirindir. Ağızdan çıktıktan sonra sen onun esiri olursun.” sözünü hatırlamanızda fayda var: “Gerginlik dolu ikili konuşmaları rahatça atlatmak için tüyolar”

Akrep Burcu

Platonik bir aşk yaşadığınızı düşünüyor olmanızın tek sebebi duygularınızı ifade edecek cesareti bir türlü kendinizde bulamamanız olabilir. Kendinizi açtığınızda bugüne kadar boşuna üzüldüğünüzü fark edeceksiniz, çünkü hissettikleriniz karşılıksız değil.

Uplifers önerisi: Duygularınızı açıkça ortaya koymaktan korkmayın: “Kendinizi kolayca ifade etmek için: Nefes egzersizlerinin gücü”

Yay Burcu

Emeklerinizin karşılığını alacağınız bir haftanın içindesiniz. Fark edilmediğini düşündüğünüz çalışmalarınız aslında büyük beğeni topluyor. Kariyer basamaklarını atlamaya hazırlanın.

Uplifers önerisi: Her ne kadar profesyonel anlamda şanslı bir haftanın içinde olsanız da ileride de işinize yarayacak öneriler için: “Size kimsenin vermediği 25 kariyer tavsiyesi”

Oğlak Burcu

Huzuru hayatınıza çekmek istiyorsanız önce size iyi gelmeyen toksik arkadaşlıklarınıza bir son vermelisiniz. Başkaları üzülmesin istiyorsunuz ama en çok kendinizi üzdüğünüzü fark edemiyorsunuz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızı çok seviyor olabilirsiniz fakat kendinizi de sevmeli ve size iyi gelmeyen ilişkileri bitirmelisiniz: “Kendinizi sevin: Toksik arkadaşlardan kurtulma zamanı”

Kova Burcu

Direnmek yerine kabul etmeyi denemeye başladığınızda bu kadar zaman boşuna enerjinizi tükettiğinizi fark edebilirsiniz. Her şeyi kontrol edemezsiniz, bazen kendinizi akışa bırakmanız gerekir.

Uplifers önerisi: Sürekli direnç göstermek sizi yorarak daha çabuk pes etmenize neden olabilir: “Daima genç kalmanın formülü: Akışta kalmak, akış olmak, akışta var olmak”

Balık Burcu

Çok önemli kararlar almak üzeresiniz. Zamanınızın daralması sizi endişelendiriyor olsa da aslında siz ne istediğinizi uzun zamandır biliyorsunuz. Artık bunu kimseden çekinmeden yüksek sesle de söylemelisiniz.

Uplifers önerisi: Sizin için neyin en doğru olduğunu yalnızca siz bilebilirsiniz: “Konuşmaktan korkmayın: Sağlıklı iletişimin sırrı duyguları dile getirmek”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!