Günlük burç yorumları: 15 Nisan

15 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
15 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Gelirleriniz ve kazanma gücünüzün arttığını hissediyor olabilirsiniz. Gizli kalmış yeteneklerinizden birini kullanmaya başlamanın tam zamanı.

Uplifers önerisi: Yeteneklerinizden beklenmedik şekillerde faydalanarak, gelir elde etme yollarınızı arttırmanız mümkün. Nasıl diyorsanız, 100’lük listeye bir göz atın; “100’lük liste önerileri

Boğa Burcu

Bu aralar, artan cazibenizin tadını çıkarmak için oldukça uygun bir zaman. Dış görünüşünüze daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dış görünüşünüzü etkili şekilde değiştirebilmek için ve ilham alabilmek için; trendlerden kombin önerilerine kadar, dış görünüşünüz ve modaya dair her şey için, “Style up” kategorimize bir göz atın.

İkizler Burcu

Bugünlerde, eğlenmek ya da keyfini tek başınıza sürebilmek için gizli tuttuğunuz bir yeteneğinizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İster gizli tutun, ister açığa çıkarın; yeteneklerinizi geliştirmeyi ve kendiniz için en etkili şekilde kullanmayı ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu

Sosyal hayatınız renkleniyor. Eğer yalnızsanız, yakın bir arkadaşınız size olan hislerini dile getirebilir.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekilerden göreceğiniz ilgi ve beğenilme hissi sizi heyecanlandırabilir. Ancak yaşadığınız heyecanın aşk olmaması ihtimalini aklınızdan çıkarmayın; “Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

Aslan Burcu

Yıldızınız yükselişte. Venüs’ün de etkisiyle, daha çok ilgi görmeye ve tanınmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bu süreçten etkili şekilde faydalanmak için, özgüveninizi arttırmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atın; “Özgüveninizi arttırmak için 10 öneri: Başarana kadar numara yapın

Başak Burcu

Seyahat etmek için güçlü bir arzu duyuyor olabilirsiniz. Eğer imkanınız varsa, bu ay içerisinde denizaşırı bir yolculuk sizi bekliyor olabilir.

Uplifers önerisi: Seyahat planlarınızı yapmadan önce, “Explore up” kategorimize bir göz atabilir; seyahat rotaları ve ipuçları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Terazi Burcu

Doğru yatırımları yapabilecek güçtesiniz. Finansal danışmanınızla bir araya gelerek, seçeneklerinizin üzerinden geçmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Finansal yatırımlarınız ne şekilde sonuçlanır bilinmez. Ancak size hep kazandıracak yatırımlar yapmak istiyorsanız; “Hayatınıza yatırım yapın

Akrep Burcu

İş ya da özel hayatınızda, yakın ilişkiler kurma eğiliminde olabilirsiniz. Yeni bir müşterinizle ortaklık kurma ihtimaliniz olabilir.

Uplifers önerisi: Kazandıran işbirlikleri yapabilmek için, beraber çalışacağınız kişileri iyi araştırmanızda fayda var. Eğer bu kişileri yeterince tanımıyorsanız; “Hedeflerinizi kendinize saklayın

Yay Burcu

Bugünlerde çevrenizdekiler daha cana yakın ve uzlaşmacı olabilir. Üzerinde çalıştığınız en az bir proje, sizi oldukça keyiflendirecek.

Uplifers önerisi: Keyifli çalışma saatlerinizi başarıya dönüştürmek isterseniz; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Oğlak Burcu

Eğer yalnızsanız ve aşkı arıyorsanız, bulmanız için doğru bir zaman. Sosyal ortamlarda aranan bir isim olabilir ve dışarıda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyalleşirken, bir yandan da gözleri üzerinize çekmek isterseniz; cazibenizi arttıracak öneriler için; “Daha seksi hissetmenin yolları

Kova Burcu

Bugünlerde, evinizin görünümünü değiştirmek için bir profesyonelle anlaşabilir ya da dekorasyon ürünleri satan mağazalarda vakit geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Pratik birkaç uygulamayla evinizin görünümünü tamamen değiştirmek istiyorsanız; “Evinizin havasını değiştirecek masrafsız ve pratik öneriler

Balık Burcu

Düşüncelerinizle çevrenizdekileri etkileme ihtimaliniz oldukça yüksek. Bu becerinizi, yeni anlaşmalar yapmak ya da kontratlar imzalamak için kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Düşüncelerinizi nasıl ifade ettiğiniz, en az düşüncelerinizin kendisi kadar önemli. Fikirlerinizi etkili şekilde ifade etmenize yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!