Günlük burç yorumları: 13 Ocak

13 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Patronunuz ya da müdürünüzle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Durumun düzelmesini gerçekten istiyorsanız, bir yolunu bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Yöneticiler ne yazık ki her zaman pozitif olamıyor, hatta birçoğu çalışanlarını sıkıntıya sokup morallerini bozabiliyor. Böyle durumlarda soğukkanlılığınızı koruyun ve kendinizi işinize verin. Siz sorumluluklarınızı yerine getirdikçe sorunlar da çözülecektir.

Boğa

Ayın ortasına kadar, finansal problemlerinizle ilgili çözümler bulamayabilirsiniz. Ancak ayın 18’ine doğru, konuyla ilgisi olan herkes detaylarda anlaştığında, çözüme kavuşacaksınız.

Uplifers önerisi: Sorunlarınızı çözmeye çalışırken, fikir birliğine varmaya çalışmak; en doğru çözüm yöntemini bulmanızı sağlayacaktır. Diğer yandan, can sıkıcı finansal problemler yaşamamak için; bütçe planlamasına özen gösterin.

İkizler

Karşılaştığınız problemlerin çözümüyle ilgili, kendinize daha çok güveniyor olacaksınız. Eğer bu hafta bir yatırım yapmayı planlıyorsanız, yeterli araştırmayı yaptığınıza emin olun.

Uplifers önerisi: Eğer hoşunuza giden fikirler varsa, uygulamaya geçmeden ya da yatırım yapmadan önce; aceleci davranmayıp gereken araştırmayı yaptığınıza emin olun.

Yengeç

Yakın olduğunuz biriyle, hiç beklemediğiniz kadar daha yakınlaşabilirsiniz. Ayrıca bu hafta, finansal konularda risk almaya daha meyilli olacaksınız.

Uplifers önerisi: İlgi duyduğunuz biriyle daha da yakınlaşmadan önce hislerinizi tekrar gözden geçirin. Kendinize soracağınız birkaç soru, cevabı daha kolay bulmanıza yardımcı olabilir.

Aslan

Sürdürdüğünüz rahat rolden çıkarak, kontrolü daha çok ele aldığınız bir yöneticilik modeli uygulamaya başlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Birlikte çalıştığınız kişilere ne kadar güvenirseniz güvenin; işinizin başında olmak ve gelişmeleri sürekli takip etmek, başarıya ulaşmanızı daha da kolaylaştıracaktır.

Başak

Akıl danıştığınız biri, size yeteneklerinizden birini biraz daha geliştirmenizi öğütleyecek. Çevresi geniş bir tanıdığınız, size yeni kapılar aralamak üzere.

Uplifers önerisi: İyi olduğunuzu düşündüğünüz bir şey için ayıracağınız zaman, asla zaman kaybı değildir. Yeteneklerinizi geliştirmek; özgüveninizin artmasına yardımcı olmasının yanı sıra, size hiç beklemediğiniz kapılar da açabilir.

Terazi

İş arkadaşlarınız ve partneriniz, size her konuda destek oluyor. Bu hafta kollarını, size duygusal destek vermek ve huzurlu olmanızı sağlamak için sıvayacaklar.

Uplifers önerisi: Etrafınızdaki insanların sizi önemsediklerini görmek güzeldir. Değerini bilin ve buna uygun hareket edin. Sevgi, mutluluğu arttıran en önemli faktörlerden biridir.

Akrep

İş yerinizdeki idare şekline ve kuralları değiştirmeye bakın. Yakın olduğunuz birinin bir önerisi, büyük bir adım atmanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: İş ortamında gerekli düzenlemeler yapabilmek için, güvendiğiniz kişilere ve çalışanlarınıza belirli aralıklarla danışın. Mutlu olmadığınız bir çalışma ortamı, verimliliği düşürecektir.

Yay

Bugün karşılaşacağınız sorunlar, haftanın sonuna doğru azalacak. Kendinize olan güveniniz, bir çok işin üstesinden gelmenize yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Özgüven size, birçok işin altından başarıyla kalkabilmek için ihtiyacınız olan gücü verir. Ancak sorunlarınızı çözebilmek için, gerekli araştırmaları yaptığınıza ve gerekli adımları attığınıza da emin olun.

Oğlak

Etkileyiciliğiniz, hem profesyonel hem kişisel hayatınızda oldukça gözle görülür hale gelecek. İstediğiniz her şeyi elde edebilecek durumdasınız.

Uplifers önerisi: Kişi kendine güvendikçe, başarıya bir o kadar yaklaşır. Özgüvenli olabilmenin püf noktalarını merak ediyorsanız; “Kendine güven

Kova

Sizin için özel olan birine karşı duygularınızı şimdiye kadar sakladınız; ancak bu hafta kalbinizi açacaksınız. İç diyaloğunuzu pozitif tutun.

Uplifers önerisi: Duygularınızı açığa çıkarmamanızın sebebi; reddedilme korkusundan kaynaklanabileceği gibi, hislerinizden emin olmamanız da olabilir. Kalbinizi dinleyin, ancak hislerinizi beyninizin süzgecinizden geçirmeyi de ihmal etmeyin.  “Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?

Balık

Dostlarınızın ve iş arkadaşlarınızın, yüksek beklentilerinizi karşılıyor olması sizi oldukça memnun ediyor. Ancak öyle biri var ki, tüm isteklerinizi bir arada gerçekleştirebiliyor.

Uplifers önerisi: Eğer her beklentinizi karşılayabilen biri varsa, belki de ona ilgi duyuyor olabilirsiniz. Eğer siz de böyle olduğunu düşünüyorsanız, ufak jestlerle bunu belli edin. Sonunda ne olacağını kimse bilemez, ancak hiç bir senaryo denemediğiniz şeyler kadar pişmanlık verici olmayacaktır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!