Günlük burç yorumları: 12 Ocak

12 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
12 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

İş ortamınızda  sosyalleşmek için vakit ayırmak, bugün size iş konusunda ihtiyacınız olan enerjiyi verebilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle kendine ait odalarda yalnız çalışan kişilerin daha az gülümsediğini ortaya koymuş. Hem kendinize daha keyifli bir çalışma ortamı yaratmak, hem de daha mutlu çalışmak için, iş yerinizde sosyalleşin.

Boğa

Seyahat tutkunuzun ve keşfetme arzunuzun ağır basacağı bir gündesiniz. Gelen kutunuza sürpriz bir davet düşebilir.

Uplifers önerisi: Eğer çalışma temponuz ya da sorumluluklarınız nedeniyle herhangi bir seyahat söz konusu değilse; yeni yerler keşfetmenizi sağlayacak birkaç video izlemek, keşfetme arzunuzu bir nebze giderebilir.

İkizler

Finansal düzenlemelerle ilgili çözümler arıyorsanız, geniş çevreniz ve profesyonel iletişim ağınız size ihtiyacınız olan kaynakları sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Bilgisayarınıza ya da çalışma notlarınıza gömülmek, her zaman işlerinizi halletmenizi sağlamaz. İş ilişkilerinizi ve sosyal çevrenizi geliştirmek, bazen ihtiyacınız olan çözüm önerilerine ve kaynaklara ulaşmanın daha pratik bir yolu olabilir.

Yengeç

Sosyal hayatınız ve iş hayatınız arasındaki dengeyi kurmak bir sanattır. Ancak bugün işiniz, kişisel hayatınıza beklenmedik ve şaşırtıcı bir katkıda bulunabilir.

Uplifers önerisi: Çalışmanızın karşılığını her zaman alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bazen yaptığınız işten ilham alan birileriyle karşılaşmak da, gününüzü güzelleştirebilir.

Aslan

Eğer sorumluluklarınız size ağır gelmeye başladıysa, bardağın dolu tarafını görmek, işlerinizle başa çıkabilme becerinizi arttırabilir.

Uplifers önerisi: Çok fazla çalışıyor ya da kendinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Şikayet etmek yerine, bazen geriye dönüp neler başardığınıza bir bakmak, size ilerisi için ihtiyacınız olan gücü verebilir.

Başak

Ne istiyorum? Bu kendinize çok sık sorduğunuz bir soru değil, özellikle yoğun tempoda geçen son bir kaç yıl içerisinde.

Uplifers önerisi: Bazen yapmanız gerekenleri bir kenara bırakıp, kendinizi dinlemek ve içsel bir durum değerlendirmesi yapmak, mutluluğa ulaşmanız için doğru tarafa yönelmenize yardımcı olabilir.

Terazi

Evinizi güzelleştirmek her zaman sandığınız kadar masraflı değildir. Detaylarla ilgilenmek veya odalarınızın rengini değiştirmek de yeterli olabilir.

Uplifers önerisi: Dekoratif aksesuarlar, küçük dokunuşlarla evinizin havasını değiştirecektir; özellikle zevkinize hitap ediyorsa. Elinizdeki malzemeleri gözden geçirin ve dekorasyonunuzun eksik olan parçalarını yapmak için işe koyulun.

Akrep

Bir çalışanınızdan, işinizle ilgili beklenmedik bir aksilik haberi alabilirsiniz. Sorunu çözmek için, neşenizi ve etkileyiciliğinizi kullanmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Sizin için çalışan kişilerle aranızı iyi tutun. Siz ne kadar rahat ve samimi bir çalışma ortamı sunarsanız, çalışanlarınızdan alacağınız verim de o kadar artar.

Yay

Eğlenceli olduğunu düşündüğünüz bir işe yatırım yapma planınızı, bir kez daha gözden geçirin. Para harcayacağınız şey, beklentilerinizi karşılayamayabilir.

Uplifers önerisi: Girişimlerinizin başarıya ulaşmasını istiyorsanız; size yardımcı olabilecek bir kaç öneri için; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Oğlak

Eğer dikkatler sizin üzerinizdeyse, çevrenizdekileri nasıl etkileyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Yeni bir tarz ya da dolabınızı geliştirmek, kendinize olan güveninizi arttırabilir.

Uplifers önerisi: İçinizdeki gücü dışarı yansıtmak ve etkileyiciliğinizi arttırmak için, renklerin enerjisinden faydalanın. Renkler neyi anlatıyor?

Kova

Biraz yalnız kalmak ve kafa dinlemek için, koşuşturmacadan bir kaç gün uzaklaşmanız gerekiyor. Bugünü sadece kendinize vakit ayırmak ve temponuzu yeniden ayarlamak için değerlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Uzun süredir artan stresinizden kurtulmak ve güne yenilenerek başlamak için; bir spa seansı iyi bir tercih olabilir.

Balık

Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak isteyebileceğiniz bir gün. İlginizi çeken bir konuyu desteklemek için, daha aktif rol alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer dünyaya ya da hayata dair değiştirmek istediğiniz bir şeyler varsa, fikirlerinizi paylaşmak ya da destek vermek için gönüllü organizasyonlarda yer almaktan çekinmeyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!