Günlük burç yorumları: 12 Mart

12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Yönetici gezegeniniz olan Mars’ın Ay ile buluşması,  aile üyelerinizle olan ilişkilerinizi geliştimenize olanak sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Aile bireyleriniz, her durumda sizin yanınızda olacak kişilerdir. Onlarla olan ilişkinizi geliştirmenin yanı sıra, ilişkinizin bozulmasını önlemek için elinizden gelen her şeyi yapın. Pişman olmayacaksınız.

Boğa Burcu

Takım çalışmalarındaki başarınız yükselişte. Çabalarınız bir araya geldikçe, işbirliğinizden daha iyi sonuçlar almanız mümkün.

Uplifers önerisi: Takım içerisindeki iletişimi güçlendirmek; birbirinizi daha kolay anlamanıza, daha hızlı ilerlemenize ve verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır. Verimliliğinizi arttırmak için diğer öneriler; “Daha verimli çalışmanın yolları

İkizler Burcu

Sizin için önemli olan bir konudaki aksaklıkları giderebileceklerinden, teknolojiyle ilgili destek alabileceğiniz kişilerle iletişim halinde olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapacağınız işlerde ilerleyebilmek için, ihtiyacınız olan kişilerden yardım almaktan çekinmeyin.  Kısa sürede daha çok sonuç almanın sırlarından biri de budur. “Üretken insanların 12 ortak alışkanlığı”

Yengeç Burcu

İş yerinde ya da iş arkadaşlarınızla katılacağınız etkinliklerde, yöneticilerinizin dikkatini üzerinizde hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yöneticilerinizin dikkatinin üzerinizde olması, kendinizle gurur duyacağınız ve övüneceğiniz bir şeydir. Ancak kendinizi bu hisse çok kaptırmamanızda fayda var; “Züppeliğin ötesine geçebilir miyiz?

Aslan Burcu

Bugünlerde edineceğiniz deneyimler, gelecekte kariyerinizle ilgili konularda oldukça değerli olacak. Ancak bu etkileri başlarda açıkça fark edemeyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sonuçlarını hemen göremiyor olsanız bile, kendinizi sürekli geliştirmek hayatınıza dair yapabileceğiniz en büyük yatırımdır. Daha mutlu ve başarılı bir birey haline gelebilmek için yapabileceğiniz diğer yatırımlar için; “Hayatınıza yatırım yapın

Başak Burcu

Yeteneklerinizi, sizden farklı bir işle ilgilenen ya da farklı amaçları olan kişiler için kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşmak için yapacağınız en doğru şeylerden biri, sizinle aynı hedeflere ve benzer yaşam şekillerine sahip kişilerle beraber vakit geçirmektir. Yanlış kişilerle zaman kaybetmeyin; “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey

Terazi Burcu

Bugün, başarılarınızla gurur duyacağınız ve iş alanınızda sözü geçen birileri tarafından fark edileceğiniz bir gün olabilir.

Uplifers önerisi: Başkaları tarafından fark edilmek için, önce kendinizi etkilemeniz, bunun için de kendinize olan güveninizi arttırmanız gerekiyor. Özgüveninizi arttırmak için öneriler; “Özgüven formülü: Ben tekim

Akrep Burcu

Bugün işinizle ilgili sorumluluklarınız artıyor olmasına rağmen, gününüzü ve haftanızı keyifle geçirmek için gerekli molalar için fırsat yaratabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatının üzerinizde yarattığı stresi yöneterek, sorumluluklarınıza ve yapmanız gerekenlere rağmen, geri kalan vaktinizi huzurlu bir şekilde geçirmeniz mümkün; “İşi işte bırakmanın yolları

Yay Burcu

Bugün, gerçek aşkınızla beraber önemli anlaşmalar yapmak ve anlayışınızı bir üst seviyeye taşıyarak sürekli hale getirmek üzere olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Aranızdaki iletişim problemlerini halletmek, yanlış anlaşılmaların ve tartışmaların önüne geçerek ilişkinizi sağlıklı ve sorunsuz bir hale getirmenizi sağlar. “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler

Oğlak Burcu

Hayatınızın birçok alanında büyük değişimler meydana gelebilir. Yakın arkadaşlarınız, sorumlulukları konusunda desteğinize ihtiyaç duyabilirler.

Uplifers önerisi: Hayatınız ne kadar değişirse değişsin, yakınınızda olan kişilere ayıracağınız zaman, asla boşa gitmiş bir zaman olmayacaktır. Yaptığınıza hep mutlu olacağınız diğer şeylerin listesi için;  “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Kova Burcu

Finansal durumunuzla ilgili gelişmeler söz konusu olacak. Gelirlerinizi arttırmak için yeni kaynaklar bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gelirinizi arttırabilmek için, yeterli piyasa araştırmasını yaptıktan sonra; yaratıcı fikirleriniz ya da tercih edeceğiniz başka bir seçenek üzerinden harekete geçin. Ancak yapacağınız işin risklerini de gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Balık Burcu

Profesyonel ve kişisel hayatınızdaki önemli kişiler için gündemi belirleyebilirsiniz. Bu kişiler, belirli durumlarda idari becerilerinize ihtiyaç duyabilirler.

Uplifers önerisi: Sizden yardım isteyen kişilere, becerileriniz dahilinde yardım etmekten çekinmeyin. Siz de bir gün onlara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!